Резонанс

(331)
 Архив
Страница 1 из 8
1 2 3 4 5 6 7 8 >>>
Майор ЗСУ Оксана Якубова: "Ми були як партизани. У штабі бригади не знали, де позиції нашого батальйону. Думала - не дай Боже по нас лупануть"

Майор ЗСУ Оксана Якубова: "Ми були як партизани. У штабі бригади не знали, де позиції нашого батальйону. Думала - не дай Боже по нас лупануть" (Валерія Бурлакова)

  8578  21
"Бачиш? - #баш!": История первого выстрела ВСУ по наемникам под Славянском

"Бачиш? - #баш!": История первого выстрела ВСУ по наемникам под Славянском (Юрий Бутусов)

  18979  44
Полковник ФСБ Гиркин рассказал, как развязал войну: "Я не мог ждать, когда дончане самостоятельно "созреют" и "раскачаются", чтобы воевать"

Полковник ФСБ Гиркин рассказал, как развязал войну: "Я не мог ждать, когда дончане самостоятельно "созреют" и "раскачаются", чтобы воевать" (Юрий Бутусов)

  32452  84
"Саше скоро должны поставить пластину - в голове яма сейчас с левой стороны. Он почти все время в шлеме ходит - под кожей сразу мозг"

"Саше скоро должны поставить пластину - в голове яма сейчас с левой стороны. Он почти все время в шлеме ходит - под кожей сразу мозг" (Виктория Ясинская)

  12559  41
"Махай, доцю, татові. Прощайся з ним", - у Ходорові добровольця Романа Федоришина, друга Федю, люди проводжали в останню путь, стоячи на колінах

"Махай, доцю, татові. Прощайся з ним", - у Ходорові добровольця Романа Федоришина, друга Федю, люди проводжали в останню путь, стоячи на колінах (Віолетта Кіртока)

  13326  27
"Постійно заїжджають і російські, і сербські снайпери. Тут у них полігон"

"Постійно заїжджають і російські, і сербські снайпери. Тут у них полігон" (Олена Мокренчук)

  7288  7
"Вороги підходили до нас на 60 метрів, ми працювали на межі життя та смерті". Пам'яті бійця 24-ї бригади ЗСУ Василя Богоносюка (позивний Кілер)

"Вороги підходили до нас на 60 метрів, ми працювали на межі життя та смерті". Пам'яті бійця 24-ї бригади ЗСУ Василя Богоносюка (позивний Кілер) (Михайло Ухман)

  4170  5
Расследование взрыва на улице Вильямса: неудачливый диверсант приехал поездом "Москва-Одесса" и вел поиск руководителей ГУР МО

Расследование взрыва на улице Вильямса: неудачливый диверсант приехал поездом "Москва-Одесса" и вел поиск руководителей ГУР МО (Юрий Бутусов)

  24720  87
Два предприятия уже защитили аванпроекты по созданию отечественного ЗРК, - представитель "Укроборонпрома"

Два предприятия уже защитили аванпроекты по созданию отечественного ЗРК, - представитель "Укроборонпрома" (Д.Попович)

  15341  32
Загиблі герої березня 2019

Загиблі герої березня 2019 (Ян Осока)

  7691  17
За представника "Правого сектора" в Криму росіяни пропонували сто тисяч доларів

За представника "Правого сектора" в Криму росіяни пропонували сто тисяч доларів (Михаил Ухман)

  10801  17
Связь с реальностью: в Украине создан компьютерный шлем для танкистов

Связь с реальностью: в Украине создан компьютерный шлем для танкистов (Д.Попович)

  10779  39
15 признаков "боевого командира", которые малозаметны для начальства

15 признаков "боевого командира", которые малозаметны для начальства (Юрий Бутусов)

  10916  73
Bayraktar - оружие, которое можно и нужно применять в войне с российскими оккупантами

Bayraktar - оружие, которое можно и нужно применять в войне с российскими оккупантами (Юрий Бутусов)

  20493  72
Десантник Павел Розлач (Медведь): "После армии хотел заняться тем, чего в стране еще нет или очень мало. Нашел такую отрасль. Ввязался"

Десантник Павел Розлач (Медведь): "После армии хотел заняться тем, чего в стране еще нет или очень мало. Нашел такую отрасль. Ввязался" (Виолетта Киртока)

  13147  17
Командир десантного взводу Максим Бугель: "Удвох з начальником зв’язку 81 бригади ми вивели семеро бійців з пожежної частини під ДАПом"

Командир десантного взводу Максим Бугель: "Удвох з начальником зв’язку 81 бригади ми вивели семеро бійців з пожежної частини під ДАПом" (В.Ясинська)

  6818  5
О новой структуре ВСУ

О новой структуре ВСУ (Юрий Бутусов)

  11990  51
Аеророзвідник Олексій Барановський: "Теплий вітерець доносив до нас трупний запах. Я сказав Маші: "Знову ти мене у якийсь п#здоріз затягнула"

Аеророзвідник Олексій Барановський: "Теплий вітерець доносив до нас трупний запах. Я сказав Маші: "Знову ти мене у якийсь п#здоріз затягнула" (Валерія Бурлакова)

  14535  12
"Попали мы, но попали и в нас. Наш вертолет падал очень долго – шесть секунд"

"Попали мы, но попали и в нас. Наш вертолет падал очень долго – шесть секунд" (Виолетта Киртока)

  51861  24
Волонтер-медик Аліна Михайлова: "Мені в бліндаж вивезли першого пораненого, він був легкий. Далі - адреналін і думки: "А який буде наступний?"

Волонтер-медик Аліна Михайлова: "Мені в бліндаж вивезли першого пораненого, він був легкий. Далі - адреналін і думки: "А який буде наступний?" (М.Ухман)

  6546  10
Общая потребность ВСУ в артиллерийских боеприпасах калибра от 100 до 300 мм составляет около миллиона единиц, - интервью Андрея Артюшенко

Общая потребность ВСУ в артиллерийских боеприпасах калибра от 100 до 300 мм составляет около миллиона единиц, - интервью Андрея Артюшенко (Д.Попович)

  8321  34
Судові вироки щодо "ДНР/ЛНР": 43% умовних термінів, військовий квиток "ДНР" "як сувенір" та майор "Беркуту", який поїхав у АТО, щоб передавати інформацію росіянам

Судові вироки щодо "ДНР/ЛНР": 43% умовних термінів, військовий квиток "ДНР" "як сувенір" та майор "Беркуту", який поїхав у АТО, щоб передавати інформацію росіянам (В.Бурлакова)

  10044  18
Розвідниця, доброволець Лілі Сова: "Щоразу я охрінівала від своїх дій і думала: "Вони мене розкусили чи ні..?"

Розвідниця, доброволець Лілі Сова: "Щоразу я охрінівала від своїх дій і думала: "Вони мене розкусили чи ні..?" (М.Ухман)

  26565  33
Туман війни. Російські танки під Дебальцевим

Туман війни. Російські танки під Дебальцевим (Д.Путята)

  61454  13
Дело на 55 миллионов: как суд брал под стражу директора "Спецтехноэкспорта"

Дело на 55 миллионов: как суд брал под стражу директора "Спецтехноэкспорта" (Д.Попович)

  5374  7
Нагородження орденом Народний Герой у Чернігові: "Микола півтори години реанімував двох важкопоранених прямо на дорозі"

Нагородження орденом Народний Герой у Чернігові: "Микола півтори години реанімував двох важкопоранених прямо на дорозі" (В.Кіртока)

  3483  6
50 млн грн застави, 11 тис. грн штрафу, запчастини з Донецька та ракети з РФ, - кримінальні провадження щодо корупції в оборонному секторі

50 млн грн застави, 11 тис. грн штрафу, запчастини з Донецька та ракети з РФ, - кримінальні провадження щодо корупції в оборонному секторі (В.Бурлакова)

  10646  90
"Ми вже вирушали додому після восьмимісячної ротації на Світлодарській дузі, коли прилетів снаряд ПТРК", - поранені бійці 72-ої бригади

"Ми вже вирушали додому після восьмимісячної ротації на Світлодарській дузі, коли прилетів снаряд ПТРК", - поранені бійці 72-ої бригади (В.Кіртока)

  6136  7
Полеглі Герої лютого-2019

Полеглі Герої лютого-2019 (Ян Осока)

  12627  24
Нові факти про "Іловайський котел" у книзі-розслідуванні Романа Зіненка "Війна, якої не було"

Нові факти про "Іловайський котел" у книзі-розслідуванні Романа Зіненка "Війна, якої не було" (Ю.Рацибарська, "Радіо Свобода")

  11666  10
Путь воина: в Украине начали работу над улучшением ракетного комплекса "Вільха"

Путь воина: в Украине начали работу над улучшением ракетного комплекса "Вільха" (Д.Попович)

  17433  66
Ветеран "Донбасу" Олексій Коваленко (позивний Гюнтер) про бої під Дебальцевим 2015 року: "Коли отримали наказ скасувати наступ, зрозуміли, що сталася біда. Почали міркувати, як вибратися з цього лайна"

Ветеран "Донбасу" Олексій Коваленко (позивний Гюнтер) про бої під Дебальцевим 2015 року: "Коли отримали наказ скасувати наступ, зрозуміли, що сталася біда. Почали міркувати, як вибратися з цього лайна" (М.Ухман)

  17052  23
Збираючи докази, мій син по стоп-кадру відтворював момент, як розстрілювали його батька, - вдова Героя Небесної Сотні Володимира Чаплінського

Збираючи докази, мій син по стоп-кадру відтворював момент, як розстрілювали його батька, - вдова Героя Небесної Сотні Володимира Чаплінського (В.Ясинська)

  7478  15
Танкист 93-й бригады Артем Трегубенко об уничтожении трех вражеских САУ : "Устроили отличный кипиш. Сепары думали, что по ним свои ударили"

Танкист 93-й бригады Артем Трегубенко об уничтожении трех вражеских САУ : "Устроили отличный кипиш. Сепары думали, что по ним свои ударили" (Виолетта Киртока)

  22804  32
Офіцер ЗСУ Володимир Мірон: "У 14-му році наша армія була навіть не радянською. Вона деградувала до рівня якогось Мозамбіку"

Офіцер ЗСУ Володимир Мірон: "У 14-му році наша армія була навіть не радянською. Вона деградувала до рівня якогось Мозамбіку" (Валерія Бурлакова)

  14088  14
Модернизация БТР проводилась без предварительно разработанного проекта: альтернативное мнение о ситуации на Николаевском бронетанковом заводе

Модернизация БТР проводилась без предварительно разработанного проекта: альтернативное мнение о ситуации на Николаевском бронетанковом заводе (Д.Попович)

  8331  16
Вдова майора Дениса Лесняка Татьяна Чеснакова: "При выходе из Дебальцево Денис взял вывод дивизиона на себя. Выходили они с выключенными фарами, по звездам"

Вдова майора Дениса Лесняка Татьяна Чеснакова: "При выходе из Дебальцево Денис взял вывод дивизиона на себя. Выходили они с выключенными фарами, по звездам" (Вика Ясинская)

  9240  14
Дружина загиблого на Майдані Миколи-Олега Паньківа Леся: "3 лютого ми побралися, 6-го у нього день народження, а 20-го на Майдані він зазнав смертельного поранення"

Дружина загиблого на Майдані Миколи-Олега Паньківа Леся: "3 лютого ми побралися, 6-го у нього день народження, а 20-го на Майдані він зазнав смертельного поранення" (В.Кіртока)

  3814  7
В Украине запущены в серию сотни ракет "Вільха": генеральный конструктор Олег Коростелев

В Украине запущены в серию сотни ракет "Вільха": генеральный конструктор Олег Коростелев (Д.Попович)

  69879  133
Вышла книга Романа Зиненко "Війна, якої не було" – 700 страниц воспоминаний об Иловайском сражении

Вышла книга Романа Зиненко "Війна, якої не було" – 700 страниц воспоминаний об Иловайском сражении (Юрий Бутусов)

  6595  15
"Посягання на життя полягало у демонстрації автомата": Верховний Суд звільнив айдарівців, які понад три роки перебували за ґратами

"Посягання на життя полягало у демонстрації автомата": Верховний Суд звільнив айдарівців, які понад три роки перебували за ґратами (Валерія Бурлакова)

  8254  99
"Азов" на передовой

"Азов" на передовой (Юрий Бутусов)

  21710  70
Командир 14-го батальона "Призрак" ВС РФ россиянин Алексей Марков: "Война выдвинула у украинцев толковых офицеров звена рота-батальон-бригада. Их еженедельные продвижения складываются в серьезные успехи за год"

Командир 14-го батальона "Призрак" ВС РФ россиянин Алексей Марков: "Война выдвинула у украинцев толковых офицеров звена рота-батальон-бригада. Их еженедельные продвижения складываются в серьезные успехи за год" (Юрий Бутусов)

  28109  100
Страница 1 из 8
1 2 3 4 5 6 7 8 >>>
 
 
 
 
 
 вверх