Резонанс

(259)
 Архив
Страница 1 из 6
1 2 3 4 5 6 >>>
Гражданин Армении, сержант 130-го разведбата ВСУ Гамлет Авагян: "Мы будем бить российских оккупантов, пока не освободим Украину"

Гражданин Армении, сержант 130-го разведбата ВСУ Гамлет Авагян: "Мы будем бить российских оккупантов, пока не освободим Украину" (Ю.Бутусов)

  6524  36
"Я розмовляла з кожним окремо. Заводила в кімнату і розказувала, що тато загинув на війні", - вдова Андрія Широкова (Сім’янина), мати п’ятьох дітей Ганна Счасна

"Я розмовляла з кожним окремо. Заводила в кімнату і розказувала, що тато загинув на війні", - вдова Андрія Широкова (Сім’янина), мати п’ятьох дітей Ганна Счасна (М.Ухман)

  5541  10
Капитан Иван Федоренко: "Когда мы приехали в Германию на учения, нас не посчитали достойным партнером, но когда мы захватили штаб разведбатальона, нас зауважали"

Капитан Иван Федоренко: "Когда мы приехали в Германию на учения, нас не посчитали достойным партнером, но когда мы захватили штаб разведбатальона, нас зауважали" (В.Киртока)

  47706  44
"Як пояснити людині, що таке п’ять годин просидіти у траншеї взимку? Тому на запитання "Як там, на війні?" я відповідаю просто: "Прохолодно"

"Як пояснити людині, що таке п’ять годин просидіти у траншеї взимку? Тому на запитання "Як там, на війні?" я відповідаю просто: "Прохолодно" (В.Кіртока)

  9169  16
Помічник директора президентського медцентру для ветеранів Алла (Чонгар) Борисенко: "Почали відмовляти у госпіталізації, посилаючись, що у нас воєнний стан"

Помічник директора президентського медцентру для ветеранів Алла (Чонгар) Борисенко: "Почали відмовляти у госпіталізації, посилаючись, що у нас воєнний стан" (В.Сидоренко)

  6571  9
"Хлопець помер після того, як підняв наш прапор на вишці", - спогади про шахту "Бутівка"

"Хлопець помер після того, як підняв наш прапор на вишці", - спогади про шахту "Бутівка" (В.Бурлакова)

  10994  12
"Ми знали, що ми всі там поляжемо, але нам повезло, а вашому сину - ні", - спогади про бійця Віталія Шума

"Ми знали, що ми всі там поляжемо, але нам повезло, а вашому сину - ні", - спогади про бійця Віталія Шума (В.Ясинська)

  7360  12
Бійці 7-ї роти 72-ї бригади брати-близнюки Коваленки: Під Горлівкою дивна війна: ідеш на позицію, а впритул до неї місцева бабця картоплю копає

Бійці 7-ї роти 72-ї бригади брати-близнюки Коваленки: Під Горлівкою дивна війна: ідеш на позицію, а впритул до неї місцева бабця картоплю копає (В.Кіртока)

  15903  14
Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз: "Кнопку SOS у мобільному додатку зможе натиснути як військовослужбовець, так і члени його родини"

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз: "Кнопку SOS у мобільному додатку зможе натиснути як військовослужбовець, так і члени його родини" (В.Бурлакова, Ю.Бутусов)

  2972  9
Взять на буксир. Как международные санкции "топят" российский флот

Взять на буксир. Как международные санкции "топят" российский флот (Д.Попович)

  26633  20
Боеспособность армейских корпусов РФ на Донбассе глазами противника: "Военкоматы набирают непросыхающее воинство"

Боеспособность армейских корпусов РФ на Донбассе глазами противника: "Военкоматы набирают непросыхающее воинство" (Ю.Бутусов)

  29326  97
Влад (Змій) Сорд: Заїзд в Іловайськ став точкою неповернення. Ось що таке справжній бойовий виїзд – коли ти забираєш звідти війну з собою

Влад (Змій) Сорд: Заїзд в Іловайськ став точкою неповернення. Ось що таке справжній бойовий виїзд – коли ти забираєш звідти війну з собою (В.Бурлакова)

  10242  13
Военно-призывной роман. Как в Украине идет осенний набор на срочную службу в армию

Военно-призывной роман. Как в Украине идет осенний набор на срочную службу в армию (Д.Попович)

  12668  59
Герой України, десантник Володимир Соснін: "Під Шахтарськом викликали вогонь артилерії на себе, інакше нас оточили б і ми не вивезли б поранених"

Герой України, десантник Володимир Соснін: "Під Шахтарськом викликали вогонь артилерії на себе, інакше нас оточили б і ми не вивезли б поранених" (В.Кіртока)

  7940  7
Лучевая угроза. Что известно об использовании Россией лазерного оружия на Донбассе

Лучевая угроза. Что известно об использовании Россией лазерного оружия на Донбассе (Д.Попович)

  32543  71
Боєць Нацгвардії Ніна Прокоп’єва: "Комбат сказав мені: "Не кухар і не медик? Тоді можеш не їхати, все одно виженемо"

Боєць Нацгвардії Ніна Прокоп’єва: "Комбат сказав мені: "Не кухар і не медик? Тоді можеш не їхати, все одно виженемо" (В.Бурлакова)

  11327  28
Гранатометник 90-го батальйону Руслан Боровик, позивний Багдад: "Уламками снаряду посікло лінзу, втрачено декілька кнопок, але я продовжую користуватися саме нею до цих пір"

Гранатометник 90-го батальйону Руслан Боровик, позивний Багдад: "Уламками снаряду посікло лінзу, втрачено декілька кнопок, але я продовжую користуватися саме нею до цих пір" (В.Кіртока)

  8451  13
Бывший командующий Нацгвардией Украины Александр Чаповский: За 27 лет ни один начальник Генштаба не справился со своей задачей

Бывший командующий Нацгвардией Украины Александр Чаповский: За 27 лет ни один начальник Генштаба не справился со своей задачей (Д.Попович)

  7116  36
Підполковник, який пішов на передову рядовим, Сергій Юричко: "Вчорашніх добровольців ЗСУ засмоктали, пережували і виплюнули"

Підполковник, який пішов на передову рядовим, Сергій Юричко: "Вчорашніх добровольців ЗСУ засмоктали, пережували і виплюнули" (В.Бурлакова)

  12108  19
Антон (Вікінг) Панчук: "Я думав: "Тільки б не у туалеті задвохсотитися, будь ласка!" Це ж така ганьба – вмерти без штанів"

Антон (Вікінг) Панчук: "Я думав: "Тільки б не у туалеті задвохсотитися, будь ласка!" Це ж така ганьба – вмерти без штанів" (В.Бурлакова)

  13594  22
Розвідник 8-го полку спецпризначення Олександр Дарморос: "Потрібно було втратити ногу, щоб навчитися… бігати"

Розвідник 8-го полку спецпризначення Олександр Дарморос: "Потрібно було втратити ногу, щоб навчитися… бігати" (В.Кіртока)

  3677  7
Закупка тяжелых ударных беспилотников типа "Байрактар" в Турции - это стратегически важное событие для обороны Украины

Закупка тяжелых ударных беспилотников типа "Байрактар" в Турции - это стратегически важное событие для обороны Украины (Ю.Бутусов)

  22225  156
"Как такового расследования гибели сына не было. Дело закрыли, даже не прислав мне уведомление об этом. Но я уверена, что его убили", - мама добровольца Георгия Тороповского

"Как такового расследования гибели сына не было. Дело закрыли, даже не прислав мне уведомление об этом. Но я уверена, что его убили", - мама добровольца Георгия Тороповского (В.Ясинская)

  8798  22
"Амбразуру довелося затулити піаніно". Піски у спогадах та фотографіях бійців

"Амбразуру довелося затулити піаніно". Піски у спогадах та фотографіях бійців (В.Бурлакова)

  14675  16
Загиблі Герої жовтня-2018

Загиблі Герої жовтня-2018 (Я.Осока)

  13521  17
Сибіряк, що воює за Україну, Іван Коломієць: "Біло-зелений прапор незалежного Сибіру завжди зі мною"

Сибіряк, що воює за Україну, Іван Коломієць: "Біло-зелений прапор незалежного Сибіру завжди зі мною" (В.Бурлакова)

  15434  20
Женщины в армии. Украинские особенности и мировая практика

Женщины в армии. Украинские особенности и мировая практика (Д.Попович)

  7578  51
"В Широкино Слава потащил раненого друга к какому-то дому. В этот момент прилетела граната, и сын принял все осколки на себя", - воспоминания о Вячеславе Кирилове, добровольце с позывным Козак

"В Широкино Слава потащил раненого друга к какому-то дому. В этот момент прилетела граната, и сын принял все осколки на себя", - воспоминания о Вячеславе Кирилове, добровольце с позывным Козак (В.Ясинская)

  6679  9
Катастрофа в Ичне: дураки не учатся даже на пяти ошибках

Катастрофа в Ичне: дураки не учатся даже на пяти ошибках (Ю.Бутусов, для ""Зеркала недели")

  10539  111
"Пулеметы по кривой не стреляют"

"Пулеметы по кривой не стреляют" (И.Савельев)

  18067  49
Падение "ястребов": сколько крупных авиакатастроф произошло в Украине и России

Падение "ястребов": сколько крупных авиакатастроф произошло в Украине и России (Д.Попович)

  13740  68
Екс-розвідник Андрій Сальник: "Коли спілкуюся щодо вакансій, питають, що у вас трапилося? Відповідаю, що немає ноги. І чую: "Вибачайте""

Екс-розвідник Андрій Сальник: "Коли спілкуюся щодо вакансій, питають, що у вас трапилося? Відповідаю, що немає ноги. І чую: "Вибачайте"" (В.Ясинская)

  11144  11
Священик, який став бійцем ЗСУ, Андрій Таран: "Коли люди зовсім інших релігійних поглядів прикривають твою спину – це змінює тебе"

Священик, який став бійцем ЗСУ, Андрій Таран: "Коли люди зовсім інших релігійних поглядів прикривають твою спину – це змінює тебе" (В.Бурлакова)

  7837  8
Пулеметные станки Савельева на выставке "Оружие и Безопасность 2018"

Пулеметные станки Савельева на выставке "Оружие и Безопасность 2018" (И. Савельев)

  51572  70
"Сепары еще ближе подошли и начали нас гранатами забрасывать, Сергей их ногами откидывал. Но потом прилетело столько, что ранило и его, и еще хлопцев"

"Сепары еще ближе подошли и начали нас гранатами забрасывать, Сергей их ногами откидывал. Но потом прилетело столько, что ранило и его, и еще хлопцев" (В.Ясинская)

  13329  13
Командир танкового екіпажу 51-ої бригади Богдан Макаров: "Одним снарядом ми влучили прямісінько в одну групу мінометів і знищили її. Тоді ми знешкодили від 30 до 35 осіб. Якби ще працював мій командирський кулемет…"

Командир танкового екіпажу 51-ої бригади Богдан Макаров: "Одним снарядом ми влучили прямісінько в одну групу мінометів і знищили її. Тоді ми знешкодили від 30 до 35 осіб. Якби ще працював мій командирський кулемет…" (В.Кіртока)

  25882  37
"Ракетный комплекс "Вільха" принят на вооружение", - генеральный директор КБ "Луч" Олег Коростелев.

"Ракетный комплекс "Вільха" принят на вооружение", - генеральный директор КБ "Луч" Олег Коростелев. (Д.Попович)

  31929  118
Одно из главных событий года в Украине, которое меняет военно-стратегический баланс и вызывает панику в РФ, - международные маневры "Чистое небо-2018"

Одно из главных событий года в Украине, которое меняет военно-стратегический баланс и вызывает панику в РФ, - международные маневры "Чистое небо-2018" (Ю.Бутусов)

  23567  71
Ровно 100 лет назад богобоязенный христианин Элвин Йорк совершил "cамое великое дело, совершенное каким-либо солдатом всех армий Европы"

Ровно 100 лет назад богобоязенный христианин Элвин Йорк совершил "cамое великое дело, совершенное каким-либо солдатом всех армий Европы" (Ю.Бутусов)

  86768  159
Взорван 6-й арсенал боеприпасов в Ичне

Взорван 6-й арсенал боеприпасов в Ичне (Ю.Бутусов)

  27659  147
Тело привезли в двух мешках, голову передали отдельно "Новой почтой", - убийство разведчика Сергея Костакова: за три года - ни виновных, ни подозреваемых

Тело привезли в двух мешках, голову передали отдельно "Новой почтой", - убийство разведчика Сергея Костакова: за три года - ни виновных, ни подозреваемых (В.Ясинская)

  57748  54
Страница 1 из 6
1 2 3 4 5 6 >>>
 
 
 
 
 
 вверх