RU
 Главные события 

 Новости Украины и Мира

ЛентаСамые обсуждаемые новостинеделимесяца
Суббота, 17.11.18
Пятница, 16.11.18

Боєць Нацгвардії Ніна Прокоп’єва: "Комбат сказав мені: "Не кухар і не медик? Тоді можеш не їхати, все одно виженемо"

Боєць Нацгвардії Ніна Прокоп’єва: "Комбат сказав мені: "Не кухар і не медик? Тоді можеш не їхати, все одно виженемо"Вчитель молодших класів Ніна пішла на війну з Майдану. Жінок до лав НГУ тоді брали неохоче – тому, згадує дівчина, "хтось сміявся, хтось щиро не розумів, хтось жалів, а хтось допомагав".

  7379  21

Гранатометник 90-го батальйону Руслан Боровик, позивний Багдад: "Уламками снаряду посікло лінзу, втрачено декілька кнопок, але я продовжую користуватися саме нею до цих пір"

Гранатометник 90-го батальйону Руслан Боровик, позивний Багдад: "Уламками снаряду посікло лінзу, втрачено декілька кнопок, але я продовжую користуватися саме нею до цих пір"У Києві відбувається виставка фотографій, які доброволець зробив безпосередньо в Донецькому аеропорту в 2014 році, коли він там воював. Це ексклюзивні знімки, яких у жодного фотографа, що заїжджав у ДАП, немає.

  7398  13

Бывший командующий Нацгвардией Украины Александр Чаповский: За 27 лет ни один начальник Генштаба не справился со своей задачей

Бывший командующий Нацгвардией Украины Александр Чаповский: За 27 лет ни один начальник Генштаба не справился со своей задачейНедавно был опубликован составленный сотрудниками проекта Global Firepower рейтинг военной мощи. ВСУ заняли в нем 10 место в Европе и 29 в мире. Однако рейтинг – понятие условное. В реальности же дела украинской армии не столь хороши.

  6916  36

Підполковник, який пішов на передову рядовим, Сергій Юричко: "Вчорашніх добровольців ЗСУ засмоктали, пережували і виплюнули"

Підполковник, який пішов на передову рядовим, Сергій Юричко: "Вчорашніх добровольців ЗСУ засмоктали, пережували і виплюнули"20 років він працював у пожежній охороні. Звідси і позивний – Пожежник. Підполковник цивільного захисту і водночас солдат ЗСУ, командир бойової машини Сергій Юричко розповів "Цензор.НЕТ" про відмінності між добробатами та армією, про позичену у сепаратистів буржуйку, кадрові проблеми ЗСУ, необхідність "влаштовувати офіс у бліндажі" та можливості економії військового бюджету.

  11736  19

Антон (Вікінг) Панчук: "Я думав: "Тільки б не у туалеті задвохсотитися, будь ласка!" Це ж така ганьба – вмерти без штанів"

Антон (Вікінг) Панчук: "Я думав: "Тільки б не у туалеті задвохсотитися, будь ласка!" Це ж така ганьба – вмерти без штанів"Артрозвідник 93 ОМБр – про те, як він зненацька дізнався про своє російське громадянство і про те, як після "Правого сектора" його хотіли відправити на строкову службу, про сподівання часів Майдану, свою першу ніч на передовій, найстрашніше під час боїв за Жолобок на Луганщині та підвиди "заробітчан" у ЗСУ.

  13089  22
 
 
 
 
 вверх