EN|RU|UK
 Политика Украины, Общество
  46707  163

 Козак Гаврилюк с товарищами создают спецбатальон Нацгвардии: "Это - наша идея, а не попытка власти очистить Майдан". ВИДЕО

Один из героев Майдана Михайло Гаврилюк призывает всех неравнодушных записываться в ряды добровольческого батальона Нацгвардии, который он задумал сформировать вместе с товарищами.

Как сообщает Цензор.НЕТ, Гаврилюк опроверг слухи о том, что "Козацкий батальон" - это попытка власти очистить Майдан. Об этом он пишет на своей странице в соцсети.

"Шановні побратими! Після відеозвернення про створення "Козацького батальйону" Нацгвардії почали ширитися чутки, що цей проект задуманий владою для того, щоб прибрати людей з Майдану. Повністю спростовуємо цю дезу. Ідея створення "Козацького батальйону" - виключно наш задум, який втілюється в життя зусиллями наших волонтерів. Саме ми звернулися до представників влади з вимогою легалізувати цей під розділ. Ми категорично не згодні з ідеєю "оголення" Майдану. Необхідно зберегти ефективний механізм впливу на владу, і присутність свідомих активістів треба тільки посилювати. Одночасно з цим слід звільнити Майдан від різних пройдисвітів (алкоголіків, дармоїдів), які сюди наплинули. Тож, хто бажає допомогти очищенню України від пошесті - записуйтесь до нашого "Козацького батальйону"! Слава Україні!"

Загрузка видео...

Смотрите также: "Беркутовцы" издеваются над активистом Михаилом Гаврилюком. НОВОЕ ВИДЕО

TUVwRVVYWmtSME13VEdwU1ozUkRNVEJaUkZKblRrTXJNRmxFVVhWT1IwSXdXVXhSZFU1SFNEQk1XRkpuWkVNMk1FeEVVbXA1UkZGMmRFTXZNRXhZVW1kT1EzY3dXV0pSZFU1SFVFeDVMMUZyT1VOM01FeE1VbWRPUXpRd1RIWlNhblJETmt4NUwxRnJUa001TUZsTVVYVk9SME13VEZoU1owNUhRVEJNTjFKblRrTTBNRmxJVW1kMFF6UXdXV1pSZEdSSFFqQk1jbEZ6VGtkUVNVNURLekJNTDFGMFpFZEJNRXhFVW1oMFF6UXdXVGs0TUVwRVVYVTVSMDB3V1ZSUmMwaDZVVzlrUTFJd1MwNDRNRW96VVhOT1IwY3dUR3BSZG5SRE9UQk1SRkYxT1VkTk1Fd3pVWE5PUjFCSlRrTjZNRXhNVVhOT1IwRXdURlJSZFU1SFVBPT0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх