EN|RU|UK
 Политика Украины
  8341  239

 Так называемый референдум в Донбассе - это мошенничество Кремля, - Тимошенко. ВИДЕО

Так называемый референдум, который проводится на Донбассе, - это мошенничество Кремля и террористов, которые поддерживают спецоперации Кремля на территории Украины.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу "Батькивщины", об этом Юлия Тимошенко заявила на совещании с руководителями областных организаций партии «Батькивщина».

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Участок на "референдуме" сепаратистов в Северодонецке пустует: "Сейчас подвезут благоухающую чесноком и перегаром массовку колорадов-аниматоров". ФОТО

«Мета цього референдуму є очевидною: розірвати нашу країну на шматки і роз'єднати нас, дестабілізувати ситуацію в Україні. В той час, коли нам потрібні мир, єдність, спокій, час для того щоб вийти з фінансово-економічної кризи, яку нам залишила попередня влада, у нас сіють хаос, сіють агресію, сіють роздор. Ми проти всього цього мусимо постати просто категорично», - зазначила Юлія Тимошенко.

Загрузка видео...

Крім того, на думку лідера партії «Батьківщина», цим референдумом Росія хоче зірвати президентські вибори.

«Це ні в якому випадку не можна допустити. Я хочу твердо сказати, що президентські вибори пройдуть 25 травня за будь-яких обставин. Я хочу також закликати всіх українців, щоб ми в цей час були єдині, щоб ми боролися за мир, і ми обов'язково здобудемо і мир, і стабільність, і справжні перетворення в нашій країні», - переконана Юлія Тимошенко.

TUVwVVVYVk9RM2t3VEZoU1owNUhRakJNUkZGMlpFZERNRmx6WnpCTU0xRnpRMFJSYTNSREt6QlpTRkpuZEVNck1FeHlVWFJUUkZGdk9VTTJNRmxFVVhOT1F6UXdURE5TYVhrNGRreDVMMUpuWkVNeE1Fd3ZVWE5PUjBFd1RFUlNaM1JETkRCTVpsRjJTSHBSYXpsREt6QlpSRkYxT1VNck1FeE1VWFYwUTNkbVRrTmhNRmxFVVhOT1F6Z3dURVJTWjNSREt6QlpSRkpuWkVNMlprNURZekJNUkZKblRrTTBNRmxRVVhZNVF5c3dUSFpTYWtoNlVXOWtRemN3VEVSUmMzUkhVREJNTTFKblpFTTJaazVEWVRCTU4xRjJaRWRDTUZsTVVYTk9Remt3V1V4UmRVNURPVEJNTjFGemRFTTJNRXhCUFE9PQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вверх