EN|RU|UK
 Политика Украины
  22796  591

 Турчинов остановил постановление о референдуме в Крыму: Это преступление против государства, организованное военными РФ. ВИДЕО

Спикер Верховной Рады Украины, и.о. Президента Украины Александр Турчинов обратился к украинскому народу в связи с ситуацией в Автономной Республике Крым.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Верховной Рады.

В своем обращении Турчинов объявил, что решение ВР Крыма о проведении референдума по присоединению к России нелегитимно, и он его приостанавливает. Также он добавил, что Верховная Рада будет инициировать роспуск парламента Крыма.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Яценюк: Крым был, есть и будет неотъемлемой частью Украины - назначение референдума незаконноВидео intvua

Далее приводим текст обращения спикера Верховной Рады Украины, и.о. Президента Украины Александра Турчинова на языке оригинала:

"Верховна Рада Криму, яка повністю контролюється військовими Збройних Сил Російської Федерації, прийняла незаконне рішення про проведення референдуму. Референдуму в Криму з питання: «Чи виступаєте ви за входження Криму до складу Російської Федерації?».

Це рішення є нелегітимним та нікчемним.

Воно протирічить волі українського народу та інтересам громадян, які проживають у Автономній Республіці Крим. Територія України в межах визнаних усім світом кордонів є недоторканною і суверенною.

Відповідно до 73 статті Конституції України, виключно, я підкреслюю, виключно всеукраїнським референдумом можуть розглядатися питання, пов'язані з кордонами та зміною території України.

До речі, провести навіть місцевий, кримський, референдум за десять днів неможливо. Тому це не є референдум. Це буде фарс, це буде фальш, це буде злочин проти держави, який організували військові Російської Федерації.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: ГПУ опротестовала решение Рады Крыма о проведении референдума по присоединению к России

Відповідно до наданих мені повноважень я зупинив рішення Парламенту Криму.

Верховна Рада України буде ініціювати розпуск Парламенту Автономної Республіки Крим. Ми захистимо недоторканність нашої території. Ми захистимо суверенність нашої країни.

Я переконаний, що і громадяни України, які проживають на території Криму, будуть усіляко цьому сприяти".

TUVwRVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhRakJNYWxKcWVVUlJiMDVES3pCWlNGSm5aRU0wTUV4blp6Qk1MMUpuVGtNck1GbE1VWFZPUTNsSlRrTnFNRXh5VW1kT1EzY3dUR3BSZG1SSFRFeDVMMUZ2ZEVkRU1GbEVVbWc1UXpRd1RETlJkblJEZVV4NUwxSm5Ua014TUZsVVVYUmtSMEV3VEZoUmRtUkRNREJaVUZGMlNIcFNaMDVES3pCWlNGRjJPVWRFTUZsSVVYVnVkekZNWkVNMVNVNUROakJNUkZGMlpFTjNNRXgwT0RCS1RGRnZTSHBSYlhSSFFUQlpkbEYyU0hwUmIwNURLekJaU0ZKblpFTTBNRms0UFE9PQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 6 из 6
<<<1 2 3 4 5 6
Страница 6 из 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вверх