EN|RU|UK
 Политика Украины
  6217  363
Материалы по теме:

 Луценко на Евромайдане: "После 300 лет геноцидов, издевательств и раздора украинцы стали единым народом". ВИДЕО

Юрий Луценко в своем сегодняшнем выступлении на Евромайдане заявил, что революция, которая сейчас происходит в Украине, является антиколониальной, антикриминальной и антитоталитарной.

Об этом экс-министр МВД заявил со сцены на Майдане Независимости, передает Цензор.НЕТ.

"Сегодня на этом Майдане происходит революция. Она в первую очередь является антиколониальной . Украинцы вышли сказать Москве - мы больше не в вашей власти. Мы - страна, которая самостоятельно выбирает свое собственное будущее", - начал он свое выступление.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Луценко: В ближайшее время в Раде появится новое большинство

"После 300 лет геноцидов и издевательств, навязанных нам раздора и противостояний, украинцы стали единым украинским народом", - заявил Луценко.

"Здесь происходит антикриминальная революция. Никакие бандиты нас не сломают. Люди восстали против беззакония, против того, чтобы одна межигорская семья кровососов сосала кровь из народа. Именно поэтому это антикриминальная революция и за нами есть закон и справедливость ", - продолжил Луценко.

"Это - антитоталитарная революция. Мы сошлись сюда не искать доброго царя, как было в 2004 году. Сюда пришли свободные люди с чувством собственного и национального достоинства, чтобы сказать: нам - не нужен добрый царь. Нам нужно, чтобы нас оставили в покое и свободе и дали возможность честно работать на свое будущее. Мы хотим изменить систему, а не только имя следующего президента", - резюмировал оппозиционер.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Луценко - Януковичу: Можно зачистить баррикады, но нельзя зачистить сознание людейДалее приводим полный текст выступления на языке оригинала:

Сьогодні на цьому Майдані відбувається революція.

Вона у першу чергу є антиколоніальною. Українці вийшли сказати Москві - ми більше не в вашій владі. Ми - країна, яка самостійно обирає своє власне майбутнє. Воно - це майбутнє - означене всією Україною і звучить як Європа.

Після 300 років геноцидів та знущань, нав'язаних нам розбрату і протистоянь, українці стали єдиним українським народом.

Учора ми досягли величезної моральної перемоги. Намагання нинішньої кримінальної влади та їх кремлівських ляльководів розділити Україну на два Майдани провалилися. У них не вийшло показати, що ми - різні.

Подивіться, там - на Європейській площі - немає нікого. Зате цей Майдан об'єднав усю Україну. Вся Україна тут, і ми єдині, як ніколи.

Ще раз. Ми проводимо антиколоніальну революцію, яка завершується констатацією факту: ми є єдиний український європейський народ.

Слава Україні!

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Днепропетровск вышел на многотысячную демонстрацию за Евромайдан: "Януковича - в отставку!". ВИДЕО

Друге. Тут відбувається антикримінальна революція. Ніякі бандити нас не зламають. Майже три роки тому в Україні не тільки змінилася влада. Тоді до влади прийшов кримінал. Того дня, коли мене завезли в Лук'янівське СІЗО, звідти випустили вбивцю на кличку "Юра Львіський" - "смторящого" за Львовом і Києвом. Ця влада запровадила в Украні не просто диктатуру, а кримінальну диктатуру.

Хіба хтось із вас цього не відчуває?

Хіба нам мало тітушок, які ріжуть людей?

Хіба бізнес не змушений щодня платити гангстерську ренту?

Хіба хтось не відчув їхні кримінальні методи на своїй шкірі?

Хіба ми не побачили, що в країни зникли Справедливість і Закон?

Люди повстали проти беззаконня, проти того, щоб одна межигірська сім'я кровосісів ссала кров з усього народу.

Саме тому це антикримінальна революція і за нами є закон і справедливість.


Читайте также на «Цензор.НЕТ»: "Достали! Власть уже ворует так, что мы не успеваем зарабатывать", - на Евромайдан в Запорожье вышло более 3 тыс. людей. ВИДЕО

Третє. Це - антитоталітарна революція. Ми зійшлися сюди не шукати доброго царя, як то було в 2004 році.

Сюди прийшли вільні люди з почуттям власної та національної гідності, щоб сказати: нам - не потрібен добрий цар. Нам потрібно, щоб нас залишили в спокої та свободі й дали можливість чесно працювати на своє майбутнє.

Ми хочемо змінити систему, а не лише прізвище наступного президента. Ця система змінюється в парламенті. Парламент повинен повернутися до демократичної Конституції 2004 року, в якій немає місця одному дурневі, який одноосібно й на власний розсуд приймає всі рішення.

Ми маємо згадати слова нашого геніального Василя Симоненка: "Найстрашніше у світі, коли безмежну владу отримує безмежний дурень".

Ми маємо перестати ризикувати усім через належність всієї влади у країні одній персоні. Треба повернутися до Конституції, яку Янукович зламав без рішення парламенту. Тому Верховна Рада має повстати й повернути своє право відправляти у відставку уряд і формувати новий на основі на вимогу цього Майдану.

Це має статися буквально вже в найближчі дні.

Хочу вас закликати дати голос до тих тимчасових попутників Партії регіонів, котрі також хочуть вийти з межигірського рабства. Вони мають зараз почути вимогу Майдану і згадати про те, що вони саме народні депутати.

Сподіваюся, що вже в понеділок в парламенті має створитися нова більшість, щоб торгуватися Україною в Москві Янукович приїхав без уряду, бо без уряду і з Майданом він лише межигірський цар.

Ми відмовляємо йому у праві торгувати Україною.

Ми обов'язково переможемо.

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: Евромайдан с высоты птичьего полета: За нами сегодня следит весь мир. ВИДЕО + ФОТО

Дякую вам усім. Дякую, що ми вистояли. За те, що ми довели: можна зачистити барикади, проте не можна зачистити свідомість мільйонів людей.

Дякую вам, брати зі Сходу і Півдня.

Друзья! Спасибо вам за то, что вы не поддались на провокации Януковича и хотя бы в душе уже стали другими.

Очищайте свою совесть. Восставайте внутри против банды. Мы обязательно будем вместе.

Разом - ми сила.

Ця сила забезпечить перемогу всій нашій Україні.

Слава Україні!

TUV0RVVYUmtRM2t3VERkUmRUbEhUekJaWWxGMVRrZFFTVTVEZVVsT1Eyb3dUSEpTWjA1RGR6Qk1hbEYyWkVNeFRIa3ZVVzA1UjBRd1dXSlJkR1JET1RCTWNsRjJhVGgyTUV4cVVYUTVRM2d3VEdwUmRHUkRPVEJNYWxGMFdIcFJhMlJETVRCWlJGRjFkRWRFTUZsS09EQk1lbEZ6VGtNMU1FeFVVWE5PUXprPQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вверх