EN|RU|UK
 Политика Украины
  3275  38
Материалы по теме:

 "Янукович запустил механизм фальсификаций", - победители выборов предупредили власть. ВИДЕО

Пятеро кандидатов из «проблемных» округов требуют прекратить репрессии и назначить перевыборы.

Об этом говорится в заявлении оппозиционных кандидатов в народные депутаты Украины - победителей в 5-ти мажоритарных округах на выборах в Верховную Раду 2012 года, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу «Батькивщины».

Приводим текст на языке оригинала.

28 жовтня 2012 року в Україні відбулися чергові вибори до Верховної Ради України, на яких більшість громадян підтримала опозиційні сили. Незважаючи на підкуп, тиск з боку правоохоронних органів, тотальне застосування адміністративного ресурсу та вплив на суди, у низці мажоритарних округів влада не змогла протягнути до парламенту своїх висуванців.

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: Любой суд когда угодно может отобрать у вас депутатский мандат, - Яценюк - мажоритарщикам. ВИДЕО

Зокрема, у п'яти одномандатних виборчих округах: №94 (Обухів, Київська область), №132 (Первомайськ, Миколаївська область), №194 (Черкаси), №197 (Канів, Черкаська область) та №223 (Київ) впевнено перемогли опозиційні кандидати: Віктор Романюк (ВО «Батьківщина»), Аркадій Корнацький (ВО «Батьківщина»), Микола Булатецький (ВО «Батьківщина»), Леонід Даценко (ВО «Батьківщина»), Юрій Левченко (ВО «Свобода»).

Однак з метою самозбереження режим Януковича запустив механізм фальшування: в цих п'яти округах, де переконливо перемогли опозиційні кандидати, Центральна виборча комісія відмовилася встановити підсумки голосування та визнати опозиціонерів законними переможцями виборчих перегонів. Влада всіляко затягує процес призначення нових виборів по цих виборчих округах, перекладаючи відповідальність за прийняття необхідного рішення то на парламент, то на ЦВК, то на уряд.

Крім того, з метою приховати злочини по масовим фальсифікаціям, що мали місце на п'яти округах, владні структури всіляко саботують встановлення істини та притягнення до відповідальності виконавців та замовників цих злочинів. До прикладу, по епізодах, що мали місце на 94-му окрузі, коли було анульовано 30 тис. голосів, до правоохоронних і судових органів було направлено понад 300 заяв і скарг. Незважаючи на безліч очевидних доказів щодо підробки і фальсифікацій на цьому та інших виборчих округах, незважаючи на безпрецедентний національний і міжнародний резонанс, у відповідь було надано лише одні відписки про начебто законність цих дій.

Ми, переможці на парламентських виборах 2012-го року, переконані, що механізм невизнання виборів та відмова у їх повторному проведенні може стати небезпечним інструментом на шляху узурпації влади, який буде використано й під час наступних президентських виборів.

Протягом останнього року на нас, реальних переможців в п'ятьох одномандатних округах на виборах 2012-го року, влада чинить тиск з метою не допустити нашої участі у повторних виборах. Команда Януковича усвідомлює, що за чесної конкурентної кампанії кандидати від влади не мають жодного шансу на перемогу в цих округах, а люди підтвердять свій вибір, зроблений восени 2012 року. У результаті репресій Віктор Романюк не може повернутися до України та перебуває за межами країни, на Аркадія Корнацького і його родину постійно чиниться психологічний і фізичний тиск з боку силових структур. Людмилу Нікіткіну, одного з керівників штабу Аркадія Корнацького, влада кинула за грати за фальсифікованою справою.

Ми вимагаємо від Президента Віктора Януковича, Верховної Ради України, силових структур та Центральної виборчої комісії, більшість в якій підконтрольна владі, - припинити політичні репресії проти фактичних переможців, внести зміни до законів України, які би унеможливили тотальні фальсифікації, як це відбулося у листопаді 2012 року, та негайно ухвалити рішення про проведення перевиборів в п'яти одномандатних округах: № 94, № 132, № 194, № 197, № 223.

Віктор Романюк (ВО «Батьківщина»),

Аркадій Корнацький (ВО «Батьківщина»),

Микола Булатецький (ВО «Батьківщина»),

Леонід Даценко (ВО «Батьківщина»),

Юрій Левченко (ВО «Свобода»).


TUVwTVVtazVRM2d3VERkU1owNUhURXhVU1hkTlZFbDJUSGs0ZGpCTVRGSnBPVU40TUV3M1VtZE9SMHhtVGtOU01FczNVVzluUFQwPQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх