EN|RU|UK
 Политика Украины
  35022  845
Материалы по теме:

 Известные украинцы пригрозили Януковичу новым Майданом и отстранением от должности. ВИДЕО

Более двухсот выдающихся украинцев обратились к президенту Виктору Януковичу с требованием остановить процесс вхождения Украины в Таможенный Союз и внесение изменений в Конституцию Украины.

Об этом сегодня сообщили на пресс-конференции в Киеве представители оргкомитета инициативы "Геть від кремлівського ярма", сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на движение "Спільна справа".

Приводим полный текст обращения Народного Комитета Защиты Украины к президенту:

«Ми, члени Народного Комітету Захисту України і ті, хто підписався під цим Зверненням, перейняті тривогою за долю нашої Батьківщини у зв'язку з Вашими намірами, попри власні передвиборні обіцянки, зламати підтримуваний суспільством і закріплений законодавчо курс України на європейську інтеграцію.

Читайте также: Эксперт о счете "Газпрома" Украине: "Это рычаг Кремля, чтобы ускорить вступление в ТС"

Три роки правління керованого Вами режиму ознаменувалися зрадою національних інтересів України і системними порушеннями прав та основоположних свобод людини, внаслідок чого вся країна та більшість її громадян виявилися приреченими на жалюгідне існування в атмосфері політичних репресій, економічної сваволі олігархічних кланів та міжнародної ізоляції.

Виявились примарними сподівання одержати дешевий газ ціною стратегічних поступок у військово-політичній, економічній та гуманітарній сферах на користь Росії. Ці поступки лише заохотили її керівництво до нових вимог, ключовою серед яких є вимога повномасштабного приєднання України до Митного союзу.

Читайте также: Жириновский в Киеве: "Русские, украинцы и белорусы - это единый народ"

Членство у Митному союзі, який є складовою частиною Євразійського Союзу, під вивіскою котрого Москва планує фактично відновити СРСР, безповоротно позбавить Україну європейської цивілізаційної перспективи і знищить її як незалежну державу.

Ваші заяви про те, що майбутнє об'єднання з Росією, Казахстаном та Білорусією носить суто економічний характер, не відповідають дійсності. Загроза відновлення тоталітарної Російської неоімперії сьогодні серйозно непокоїть світ, оскільки своїх реваншистських амбіцій не приховує Президент РФ В. Путін, який відверто заявляє про намір розвивати не лише економічну, а й політичну, військову, гуманітарну інтеграцію в рамках структур, у яких домінує Росія.

Курс на членство в Митному союзі означає втрату Україною національного суверенітету, економічно та політично згубний для українського суспільства. Це - зрада українського народу, який підтримує європейську інтеграцію України. Це стосується і виборців Партії регіонів, яким також обіцяли саме європейську, а не євразійську інтеграцію.

З метою виправдання і легітимації входження України до Митного союзу Вами та Вашими поплічниками готується референдум. У нас немає жодного сумніву, що керований Вами режим сфальшує його результати так само, як були сфальшовані результати парламентських виборів 2012 року. До того ж сам Закон «Про всеукраїнський референдум», за яким Ви збираєтесь організовувати цей процес, був ухвалений на порушення Конституції України та Закону України «Про Регламент Верховної Ради України», а відтак є нікчемним і не може застосовуватись.

Читайте также: Балога - Кожаре: "Долго пудрить людям мозги не получится"

Єдиний референдум, який сьогодні відповідає волі українського народу, - це референдум щодо негайного припинення Ваших повноважень на посаді Президента як особи, що через антинародну, антиукраїнську політику та узурпацію влади втратила легітимність і моральну підтримку суспільства.

Будь-яка Ваша спроба втягти Україну до Митного союзу і/або запровадити зміни конституційного ладу держави у спосіб, не передбачений діючою Конституцією України, стане початком нового Майдану для усунення Вас із посади».

Среди подписантов обращения: дипломаты, военные, ученые, деятели культуры и искусства, чиновники и общественные деятели. В частности, Левко Лукьяненко, Дмитро Павлычко, Иван Дзюба, Юрий Мушкетик, Вячеслав Брюховецкий, Анатолий Паламаренко, Мирослав Попович, Валерий Шевчук, Василий Шкляр, Михаил Слабошпицкий, Владимир Лановой, Александр Сугоняко и другие. При этом сбор подписей продолжается.

Читайте также: Таможенный союз создан не для того, чтобы торговать между собой, а чтобы отгородиться от остального мира, - эксперт

Подписанты подчеркнули сегодня на пресс-конференции, что "украинский народ оказался в смертельной опасности: нынешний режим пытается втянуть Украину в Таможенный союз и нелегитимным образом изменить ее конституционный строй».

Комитет призывает оппозиционные парламентские и внепарламентские партии, патриотические общественные организации, весь украинский народ присоединиться к гражданской инициативе «Геть від кремлівського ярма!» и приобщиться к организации ее всенародной поддержки.

TUV0SVVYWjBSMDh3VEdObk1GbEZaekJMUkZGMmRFZENNRmxJVVhWT1F6RXdUR3QyVERsRFlqQlpVRkYxZEVkTk1Ga3ZVWFprUXpFd1RETlJkWFJESzJaT1EzWXdURE5TWnpsRE5qQk1OMUZ6ZEVNME1GbGtPREJLVkZGME9VZFBNRXhJVVhORE9IWXdTMHhSYzA1RE9EQk1OMUYwZEVNeE1Fd3pVWFprUjB3d1RHdG5NRmxJVVhaMFIwOHdUR1E0TUV0RVVYWjBSMEl3V1VoUmRVNUhVQT09
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 9 из 9
<<<1 2 3 4 5 6 7 8 9
Страница 9 из 9
<<<1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
 
 
 
 
 вверх