EN|RU|UK
 Политика Украины
  3732  99

 Тимошенко в суде: "Ни Янукович, ни Киреев не унизят мое честное имя. Я работала и буду работать на пользу Украине". ВИДЕО.

Экс-премьер Юлия Тимошенко уверена, что никто в мире и Украине не считает ее деятельность преступной.

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.


Полный текст выступления Юли Тимошенко после оглашения приговора: "Я хочу вам сказати, що ніщо не завадить мені спілкуватися з українцями, ніщо не завадить мені спілкуватися з світом. Я хочу зараз зосередити вашу увагу на тому, що була проведена поглиблена експертиза на звернення представників Європейського Союзу. Поглиблена експертиза кримінальної справи, яка сфальшована і вирок по якій зараз, такій самий фальшивий, оголошується. Такій аналіз на запит представників Європейського Союзу робила Данська Хельсінкська спілка. І пан Лінгбо публічно, в тому числі на зібранні всіх послів, які представляють свої держави в Україні, зробив доповідь відносно цієї кримінальної справи. Він дуже чітко сказав, що жодного порушення закону в моїх діях немає. Окрім того, Данська Хельсінкська спілка, яка робила незалежну експертизу цієї справи, зробила висновок, що я навіть не порушувала закон, що ця справа є політичною.

Після такого висновку загальновідомої, незалежної правозахисної організації, висновку, який оприлюднений, вирок, який зачитує Кірєєв немає ніякого змісту. Тому що ні в світі, ні в Україні ніхто не вірить ні в які анонсовані тут злочини. Саме тому ніхто не зможе, ні Янукович, ні Кирєєв, моє чесне ім ’ я принизити. Я працювала на користь України, працюю і буду працювати.

Також хочу звернутися до мільйонів українців. Я прошу вас – не бійтесь режиму. Якщо ви будете боятися – з вашим життям розправляться, так само, як з Україною. Не треба боятися. Требо мужньо і сильно захищати Україну і своє життя. Жоден режим, як показують події останнього часу, не може витримати супротив народів. Не може витримати, коли народ піднімається і захищає свою країну, свободу, демократію, право жити, працювати – жоден диктатор такого не витримує. І тому я переконана, що Янукович, який зараз повернув годинник назад, повернув країну в 37-й рік, просто не розуміє, що диктатори – жалюгідні і маленькі порівняно з народами, з їх волею і з їх прагненням себе захищати.

Я вірю в те, що не роки правити авторитарному режиму в Україні. Я думаю, що залишилося дуже мало часу, тому що українці вже не раз доводили, що вони цінують свободу, цінують незалежність своєї держави, цінують своє право на самовизначення в власній країні. І тому ні які політичні репресії, ні які політичні замовлення, ні які політичні вироки не зможуть перешкодити Україні проходити процес становлення як демократичній, європейській державі. Авторитарний режим, диктатура – будуть усунуті найближчим часом. Я в це вірю і буду стояти саме за цю ідею – ідею демократичної, вільної, незалежної, європейської України. І буду боротися стільки, скільки у мене буде сил і можливостей…

Я думаю, що приговор, якій сьогодні оголошує Президент Янукович, насправді тільки додасть українцям сили і розуміння, що диктатурі и режими самі не ідуть – їх треба усувати. І тому це не справа лише партії «Батьківщина» і не справа лише політиків – це справа всього українського суспільства. І, чесно кажучи, мені шкода Януковича. Він думає що це він демонструє свою силу, він демонструє свою владу. Він думає, що оголошуючи такі політичні вироки, він себе позиціонує як сильного лідера. Насправді, він себе принижує, він себе дискредитує і він себе викреслює з майбутнього і української історії, перспективи і з майбутнього демократичного світу. Саме Янукович чомусь вирішив, що разом з президентською посадою автоматично додається, людині, яка займає цю посаду – авторитет, гідність, честь. Насправді, автоматично це до президентської посади не додається. І шапку Мономаха не можна вкрасти як ондатрову шапку. І хочу щоб ви знали, що Україна обов ’ язково скине цей авторитарний режим найближчим часом. Мені тільки дуже шкода, що такими наміряними діями Янукович свідомо торпедує наближення України до Європейського Союзу. Всі ці вироки, всі ці політичні судові процеси невипадкові. Тому що на фоні про європейської риторики своїми діями він робить все для того, щоб унеможливити шлях України до Європи. Тобто сьогоднішній вирок я особисто розцінюю не тільки як позбавлення політичної опозиції, намагання позбавитися, а ще, як свідомий зрив Януковичем підписання угоди про асоціацію та зону свобідної торгівлі. Він своїми діями заважає руху України до Європи".

Смотрите также: Тимошенко во время чтения приговора пользуется iPadИсточник: https://censor.net.ua/v184484
TUV4VVVYUmtRemN3VERSbk1GbE1VWFZPUXpnd1REZFNhVTVETVRCTU0xRjFkRU1yWmtSRmVFbE9ReXN3VEhKU1ozUkhVREJNU0ZKblRrZFFUR2xFVW1oa1IwRXdURGRSZG1SRE5EQk1jbEZ6UXpoMk1FdE1VWFZPUXpnd1REZFNhVTVETVRCTU0xRjFkRU1yVEhrdlVYTk9SMEV3VEZoU1oyUkhRMlpPUjBJd1dWQlJkRUU5UFE9PQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх