EN|RU|UK
 Політика України
  33747  165

 ГПУ опублікувала власну версію "справи Пімахової". ВІДЕО (оновлено)

Результати слідчих дій СБУ і ГПУ та проведених обшуків свідчать про фактичне ігнорування керівництвом НАБУ законодавства у сфері дотримання державної таємниці.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Фейсбук написала прес-секретар ГПУ Лариса Сарган.

...

Редакція публікує пост повністю.

"26 вересня 2017 року до Служби безпеки України з власної ініціативи звернулася перший заступник голови Державної міграційної служби України Пімахова Діна Вікторівна із заявою про вчинення стосовно неї злочину - провокації підкупу.

На підставі наявних матеріалів 27.09.2017 р. слідчі ГПУ внесли до ЄРДР відомості про вчинення злочину, СБУ невідкладно розпочала комплекс негласних слідчих (розшукових) дій.

У ході оперативних дій було зафіксовано неодноразові факти відмови службовою особою ДМСУ в ухваленні незаконних рішень щодо виготовлення документів.

Як з'ясувалося в ході НСРД, С. Тітєнков входив до складу організованої групи осіб, що сформувалася у вигляді т.зв. "таємного підрозділу" НАБУ під керівництвом колишнього працівника МВС України та з відома очільників антикорупційного бюро.

Метою діяльності організованої групи було штучне створення умов для одержання неправомірної вигоди службовими особами, їх незаконне притягнення до кримінальної відповідальності та дискредитація, а також подальше позитивне висвітлення результатів та здобутків НАБУ по боротьбі з корупцією.

До складу цього об'єднання, в порушення Закону України, без конкурсу залучалися кадри з числа колишніх правоохоронців з відповідними моральними якостями, які б сприяли їх участі у протиправних акціях з провокації підкупу. Матеріальне забезпечення цих правоохоронців, а також їх так званих спецоперацій здійснювалось виключно за рахунок державних

Групою осіб використовувалась конспіративна квартира для оперативних нарад та розробки подальших планів по незаконному притягненню до кримінальної відповідальності Д.Пімахової через провокацію підкупу.

Як з'ясувалося, для досягнення своєї мети "агенти" спроможні вийти не тільки за рамки Закону, але й етики і моралі.

В ході однієї з зустрічей Д.Пімахової з "таємним агентом" НАБУ С.Тітєнковим останній підтвердив факт пропонування службовій особі ДМСУ грошової винагороди в сумі 30 тисяч доларів США.

29 листопада 2017 року близько 19-ї години вечора в одному з громадських місць м. Києва оперативними співробітниками СБУ спільно зі слідчими ГСУ ГПУ при передачі 15 тисяч доларів США першому заступнику голови ДМСУ Д.Пімаховій був затриманий "таємний агент" НАБУ С. Тітєнков.

Одночасно були проведені обшуки на конспіративній квартирі, у таємному офісі другого підрозділу Антикорупційного бюро та за місцем проживання членів т.зв. "таємного підрозділу" НАБУ.

В ході обшуків в одному із приватних будинків Києва, що служив таємним офісом другого підрозділу НАБУ, незаконно зберігалися та в подальшому були вилучені у великій кількості документи із грифом "таємно" та "цілком таємно", спеціальні технічні засоби для зняття інформації, а також паспорти громадян іноземних держав.

Під час обшуку за місцем проживання агента Катерини Сікорської в с. Козин у приватному будинку були вилучені документи із грифом "обмеження доступу", зошити із секретною інформацією про прослуховування об'єктів зацікавленості НАБУ, матеріали проведених негласних слідчих (розшукових) дій, які оброблялися за відсутності у агента Катерини допуску до держтаємниці.

Результати слідчих дій СБУ та ГПУ, проведених обшуків свідчать про фактичне ігнорування керівництвом НАБУ законодавства у сфері додержання охорони державної таємниці.

Привертає окрему увагу і приватне життя агента НАБУ Катерини Сікорської. Їй та близьким членам її родини на правах власності належать три приватні будинки в елітному селищі Козин, престижні автомобілі "Мазератті", "Лексус" та два "Порше Кайєн", придбані останнім часом.

30 листопада 2017 року повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 369, 370 КК України, таємному агенту НАБУ Сергію Тітєнкову.

Слідчі дії тривають".
ГПУ опублікувала власну версію справи Пімахової 01


ГПУ опублікувала власну версію справи Пімахової 01


Також читайте: Провели обшук в "агентки Катерини" - співробітниці НАБУ Катерини Сікорської, - Сарган

Нагадаємо, 29 листопада ввечері прес-служба Держміграції повідомила, що СБУ затримала агента НАБУ, сина екс-"регіонала" Боярського, під час спроби дати хабар заступнику голови Держміграції Пімаховій. НАБУ, в свою чергу, заявило: "ГПУ і СБУ незаконно втрутилися в спецоперацію". Водночас, СБУ провела обшуки в НАБУ. А заступник голови Держміграції Пімахова, розповідаючи подробиці спецоперації, заявила: виявилося, що Тітенков був Боярським і агентом НАБУ зі спецтехнікою.


Источник: https://censor.net.ua/ua/v464783
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору