EN|RU|UK
 Політика України, Події, Суспільство
  48113  171

 Заступниця голови ДМС Пімахова про подробиці спецоперації: виявилося, що Тітенков був Боярським і агентом НАБУ зі спецтехнікою. ВIДЕО

Заступниця голови ДМС Діна Пімахова заявила, що особисто звернулася до антикорупційних органів із заявою після пропозиції хабара з боку представника "арабського інвестиційного фонду" Сергія Тітенкова, який згодом виявився агентом НАБУ Сергієм Боярським.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Пімахова заявила на спеціальній прес-конференції.

Пімахова розповіла, що знайомство з Тітенковим-Боярським зав'язалося приблизно півроку тому і з часом переросло в приятелювання, яке спочатку не стосувалося службових обов'язків.

"Через кілька місяців моєї роботи до моїх близьких родичів, які проживають у місті Запоріжжя, подзвонили певні особи з м. Київ, назвавшись представниками юридичної компанії з питання придбання майна, оголошення про продаж якого було розміщено в ЗМІ. Через кілька днів ці особи приїхали в Запоріжжя. На зустріч прийшов чоловік, який представився водієм, який працює в цій компанії, і сказав, що його влаштовують умови продажу цього майна, але остаточне рішення він не приймає, що через кілька годин на зустріч прийде його керівник, який, за його словами, перебував на зустрічі з губернатором Запорізької області і прийме рішення щодо придбання цього майна. Так і сталося. Прийшов чоловік, який представився керівником офісу в Україні, представником арабського інвестиційного фонду "Мубадала", який приїхав в Україну відкривати відповідне представництво і проводити певні інвестиції. Сказав, що водій неправильно зрозумів мету використання такого майна, яке було в продажу. Це був автотранспортний засіб, мікроавтобус. І він їм потрібен не для купівлі, а для оренди. Після цього використовуючи довіру, скориставшись деякими товариськими стосунками, він через деякий час мав знайомство зі мною. Протягом декількох місяців спілкування, яке не виходило за рамки товариських взаємин і не стосувалося моєї роботи. Через кілька місяців він почав пропонувати вирішити питання щодо незаконної легалізації іноземців в Україні. Я відмовила. Він ще кілька разів зустрічався зі мною і говорив про те, що за ці дії буде грошова винагорода. Я відповіла, що за такі дії передбачено кримінальне покарання і після розмови звернулася з відповідною заявою до СБУ, де зазначила, що мені як державному службовцю, як першій заступниці голови Державної міграційної служби запропоновано хабар представником іноземної інвестиційної кампанії "Мубадала", чоловіком який має вихідні дані Сергій Тітенков, за незаконне сприяння незаконної легалізації іноземців на території України", - розповіла Пімахова.

Пімахова заявила, що після цього всі її дії спрямовувалися і контролювалися СБУ та ГПУ, і Тітенкова затримали під час спроби передати їй хабар у розмірі 15 тисяч доларів.

...
Відео 112

Також читайте: СБУ затримала агента НАБУ, сина екс-"регіонала" Боярського під час спроби дати хабар заступникові голови Держміграції Пімаховій

"Протягом місяців були проведені відповідні дії під контролем СБУ і ГПУ. Відбувалися зустрічі мої з Сергієм Тітенковим. Надалі, за результатами завершення такої спецоперації щодо розгляду моєї заяви, вчора, 29 листопада близько 18:40 СБУ відразу разом з ГПУ затримала Сергія Тітенкова під час спроби передати мені хабар у розмірі 15 тис. дол. США. У момент затримання мені стало відомо, що у нього були вилучені спеціальні технічні засоби за моєї присутності. Також мені стало відомо, що він має інші вихідні дані на ім'я Сергій Боярський. Також за моєю інформацією, яка також вже відома, є представником, або пов'язаний, агент НАБУ", - розповіла Пімахова.

"Від себе додам, що ці товариські взаємини стосувалися настільки особистих питань, як: як справи, як діти. Він абсолютно знав, що я виховую двох дітей. Я жодного разу ніяких питань, які виходять за рамки, позначені чинним законодавством, не пропонувала і я цим не займаюся. Він наполягав на зустрічах. Він пропонував у телефонній розмові будь-яку допомогу. Наприклад:
- Як справи?
- Я хворію і не можу зустрітися або хворіють діти?
- Які ліки необхідно привести, а може необхідний транспорт, може тобі необхідні гроші? Я знаю, що тобі важко, ти зараз сама виховуєш дітей, але я готовий сприяти вирішенню якихось особистих питань.

На що я, в принципі, жодного разу не скористалася такою можливістю. Але після того, як почався з його боку тиск щодо сприяння мені у вирішенні питань, які виходять за рамки, передбачені чинним законодавством, я, ще раз акцентую, абсолютно самостійно подала заяву в СБУ", - резюмувала перша заступниця голови Держміграції.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v464591
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору