EN|RU|UK
 Політика України
  3393  12
Матеріали за темою:

 Комітет із нацбезпеки провів круглий стіл щодо захисту кіберпростору України. ВIДЕО

29 листопада 2017 року Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони провів круглий стіл на тему: "Гарантування безпеки кіберпростору в системі національної безпеки України".

Пряму трансляцію вів Цензор.НЕТ.На заході розглянули комплекс питань, зокрема про стан забезпечення безпеки в кіберпросторі, аналізу відповідного законодавства, підготовки фахівців з кібербезпеки в державному і приватному секторі, розвитку державно-приватного партнерства в напрямку захисту критичних інформаційних інфраструктур від кіберзагроз, законодавчого вдосконалення процедур експортного контролю за міжнародною передачею інформаційних технологій і програмного забезпечення.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кіберполіція попереджає про масове поширення вірусу-шифрувальника "Scarab"

Так, глава Служби зовнішньої розвідки Єгор Божок заявив: "Я повністю поділяю думку колег з міністерства оборони про те, що нам необхідно створити єдиний державний механізм забезпечення критичної державної інфраструктури від кібернетичних атак. Я виступаю за створення єдиної точки доступу до мережі інтернет для державної системи телекомунікацій. Я також виступаю за те, щоб ми створили в державі єдиний центр гарантування безпеки в кіберпросторі державних інформаційних систем і державної критичної інфраструктури", - зазначив Божок, навівши як приклад федеральну мережу США.Источник: https://censor.net.ua/ua/v464456
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору