EN|RU|UK
 Курйози
  45942  164

 Путін посперечався на тему вільного кохання в СРСР, процитувавши Енгельса про стрічкових глистів. ВІДЕО

На засіданні Координаційної ради з реалізації Національної стратегії дій в інтересах дітей Володимир Путін посперечався із сенатором Оленою Мізуліною на тему сімейної політики радянської держави.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Дождь.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": МЗС РФ звинувачує Литву у "фальсифікації радянського періоду історії"

Парируючи тезу Мізуліної про те, що в Радянському Союзі проводилася масштабна кампанія з руйнування підвалин сім'ї, Путін сказав, що більшовики досить швидко відійшли від радикальних закликів багатьох мислителів-соціалістів до усуспільнення жінок і "вільного кохання".

"[Вільна любов] у примітивному вигляді викладалася як усуспільнення жінок, але це в людей із примітивною свідомістю, із соціалістичною, а в еліти зовсім по-іншому. В еліт це ґрунтувалося на положеннях Маркса та Енгельса, в тому числі на роботі Енгельса про сім'ю, приватну власність і державу, де він писав, що якщо сувора моногамія є верхом чесноти, то безумовну буквальну першість потрібно віддати стрічковим глистам, де в сорока тисячах члеників розташовуються і чоловічий, і жіночий апарати. Вона все життя тільки тим і займається, що сполучається сама із собою. На цьому і базувалося на перших порах після 1917-го року ставлення до сім'ї. Тобто вільна любов - вона пропагувалася і практикувалася. Але пізніше, ми знаємо, як на парткомах і місцевкомах розглядали сімейні справи, як боролися за збереження сім'ї, і це була вже зовсім інша історія. І по ходу розвитку радянського суспільства, і по ходу розвитку інституту держави, ставлення до сім'ї теж змінювалося. Тут важко з Вами [Мізуліною] погодитися, що весь цей період був спрямований на руйнування сім'ї. Мені здається, що це теж дуже радикально Ви висловилися", - заявив Путін.
Источник: https://censor.net.ua/ua/v464373
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору