EN|RU|UK
 Політика України
  6537  7

 Засідання Антикорупційного комітету. ВIДЕО

Відбулося засідання комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції.

Цензор.НЕТ вів пряму трансляцію засідання.На сьогоднішньому комітеті виступали директор Антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник, а також глава НАПК Наталія Корчак.

Як повідомляв глава комітету Єгор Соболєв, керівник Агентства із запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак також була запрошена.

Нагадаємо, 3 листопада НАЗК внесло припис директору НАБУ Артему Ситнику про порушення вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів у його підлеглого. Припис внесено щодо детектива головного підрозділу детективів НАБУ Ігоря Семака, який не вжив заходів щодо врегулювання конфлікту інтересів і не повідомив безпосереднього керівника про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, чим вчинив правопорушення, пов'язане з корупцією.

Зокрема, за інформацією НАЗК, у діяльності детектива, який включений у групу детективів для здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо закупок, здійснених ДП "НАЕК "Енергоатом" і в кримінальному провадженні щодо розтрати чужого майна та зловживання службовим становищем керівництва ДП "СхідГЗК" , не виключається можливість наявності приватного інтересу, викликаного попередньою роботою на посаді помічника-консультанта народного депутата України Вікторії Войціцької. 8 листопада НАЗК викликало Ситника на 13 листопада для надання пояснень щодо відмови в наданні інформації Нацагентству


У Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) у відповідь на претензії Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) заявили, що 3 листопада Бюро надало відповідь на запит НАЗК і направило копії запитуваних документів. У той же час глава НАЗК Наталія Корчак не з'явилася на допит у НАБУ як свідок.

За інформацією ЗМІ, Національне антикорупційне бюро України допитало главу Національного агентства з питань запобігання корупції Наталію Корчак у справі про покупку паркомісць і їх використанні для незадекларованих автомобілів.

У травні журналісти повідомляли, що виявили на паркомісця Корчак у столичній новобудові бізнес-класу нову машину Skoda Octavia A7, яку вона нібито не вказала в декларації. Згідно з декларацією Корчак за 2016 рік у її власності є квартира в Києві площею 88,3 кв. м і половина ще однієї квартири, якою вона володіє разом з сином. Крім цього, у неї є три паркувальних місця для автомобілів, але самі машини в декларації відсутні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v463615
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору