EN|RU|UK
 Політика України
  6603  129

 Карати, забороняючи в'їзд, - це рудимент комуністичних режимів, - Гопко про відносини України з Польщею. ВIДЕО

Діалог має переважати над будь-якими заборонами.

Про це заявила в кулуарах Ради голова Комітету у закордонних справах ВРУ Ганна Гопко, коментуючи загострення у відносинах між Україною і Польщею, повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.
...
"Польща - європейська, цивілізована країна. Карати когось, забороняючи в'їзд, - це рудимент, характерний для авторитарних, комуністичних режимів. В Україні тих політиків, які робили дуже різкі антипольські заяви не знаю, таких не було. Тобто ті, хто відстоює історичну правду. Для цього завжди має бути поле для діалогу, різні майданчики, починаючи з найвищого рівня. Це консультативний комітет президентів і до платформи на рівні національних інститутів пам'яті з польської та української сторони, яку очолює Володимир В'ятрович. Закликаю Польщу завжди демонструвати кращі практики, ціннісні підходи. Діалог повинен домінувати над будь-якими заборонами в'їзду, особливо після отримання українцями безвізу", - розповіла нардепка.

"Необхідно проговорити чутливі питання історії відповідно до дорожньої карти, яка була розроблена ще влітку, для того, щоб не дозволяти політизувати історію на шкоду зовнішнім відносинам і національним інтересам двох держав", - зазначила Гопко.

Раніше польські ЗМІ повідомили, що В'ятровичу заборонено в'їзд до Польщі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v462723
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору