EN|RU|UK
 Політика України
  11350  181

 "Зараз у нас на дорогах гине вчетверо більше людей ніж в АТО", - Аваков.. ВІДЕО

Міністр внутрішніх справ України наголосив, що шляхом удосконалення має рухатися все українське суспільство, а не лише поліція, що є його частиною. Одним з найгостріших питань на шляху змін є вдосконалення законодавства щодо Правил дорожнього ружу, ініційовані МВС.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС України.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Стратегія розвитку МВС-2020 буде представлена на засіданні Кабміну 15 листопада, - Аваков. ВIДЕО

Міністр внутрішніх справ впевнений, що завдяки обмеженню швидкості, відеоспостереженню, іншим корекціям щодо посилення відповідальності за порушення ПДР, вже за рік значно зменшиться статистика загибелей на автошляхах.

"Як водію мені хочеться їздити без великої кількості обмежень. Але факти - річ вперта. І якщо між 60 км/год і 50 км/год є 80% загиблих, то у мене не має сумніву: потрібно робити обмеження 50 км/год", - сказав Арсен Аваков, аргументуючи зниження швидкості у населених пунктах, які є у переліку змін щодо дотримання Правил дорожнього руху, розроблені в МВС.

Покликане зменшити кількість смертей на шляхах і впровадження фотовідеофіксації порушень ПДР. За словами Арсена Авакова, у підсумку відеофіксакцію забезпечуватимуть 4 тисячі камер. "Звертаю вашу увагу, що навіть впровадження 500 камер у Польщі дало 30% зниження смертності на дорогах", - сказав Арсен Аваков.

"Зараз у нас на дорогах гине вчетверо більше людей, ніж в АТО - це нонсенс!" - наголосив глава МВС. Він переконаний, що настав час приділити всебічну увагу питанню безпеки на шляхах. А вона значною мірою залежить і від їхньої якості. "Має значення якість доріг - якість покриття, розмітки, регулювання. Це все окремий напрям розвитку. І є спеціальна програма, якою займається Міністерство транспорту", - сказав Арсен Аваков.
Також читайте: "Необхідно усунути дуалізм влади", - Аваков на з'їзді НФ. ВІДЕО
Він також додав, що зміни повинні відбуватися не лише у цьому напрямі, чи у Нацполіції, а й у всьому українському суспільстві. "Було б добре, щоб кожен робив те, що має. Але, коли ти чекаєш, що все має бути ідеальним, будь сам ідеальним. У нас немає ідеальних міністрів, ідеальної поліції, ідеальних громадян. У нас є шлях, яким ми прямуємо від того, що мали, до ідеальнішої ситуації. Поліція - це частина українського суспільства. Яке суспільство - така й поліція. І навпаки", - зауважив глава МВС.Источник: https://censor.net.ua/ua/v462512
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору