EN|RU|UK
 Політика України
  47278  122

 Рада підтримала реформу ЖКГ. ВIДЕО

Верховна Рада ухвалила в повторному другому читанні нову редакцію закону про житлово-комунальні послуги.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Документ підтримало 262 народні депутати.

Як повідомлялося, законопроект "Про житлово-комунальні послуги" був зареєстрований у грудні 2014 року Кабінетом Міністрів, але в листопаді 2015 року він був повернутий комітету на доопрацювання для підготовки до повторного першого читання. У лютому 2016 року вже доопрацьований законопроект №1581-д був прийнятий у першому читанні, а в травні 2017 року парламент направив його на повторне друге читання.

Потреба в його ухваленні виникла після того, як 1 липня 2015 року набув чинності закон "Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку". Він зафіксував, що в багатоквартирному будинку може бути тільки три форми управління: безпосередньо співвласники, об'єднання співвласників і управитель. Водночас питання відносин між управителем і співвласниками багатоквартирних будинків досі не врегульовано.

Тому проект закону №1581-д "Про житлово-комунальні послуги" покликаний врегулювати ці відносини. Крім того, його метою є створення передумов для забезпечення повноцінного і якісного надання всіх житлово-комунальних послуг.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v462199
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору