EN|RU|UK
 Суспільство
  149890  173

 "Ми часто копіюємо досвід інших країн, не враховуючи фундаменту, на якому відбувалися ці реформи", - Турчинов на форумі з нагоди 500-річчя Реформації. ВІДЕО

3-4 листопада 2017 року в палаці культури "Україна" відбувався форум, присвячений 500-річчю Реформації. Під час форуму перед його учасниками виступив секретар РНБО Олександр Турчинов.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті політика.

Турчинов нагадав, що зміни часів Реформації відбувалися дуже швидко. Як приклад сучасних змін, що відбуваються на протестантському християнському фундаменті, він навів приклад Південної Кореї, що перетворилася в найкоротші терміни з однієї з найбідніших країн світу в одну з найбагатших держав сучасності, яка динамічно розвивається.

Він підкреслив: "Головний урок - не можна досягти змін навколо, поки ти не змінишся сам. Тільки змінившись самому, можна змінити країну".

За словами Турчинова, ми вивчаємо-копіюємо досвід зарубіжних реформ, але у нас не виходить. Ми не враховуємо той фундамент, на якому і піднялися ці країни.
Вн підкреслив: "Біблія вчить, що безглуздо і безвідповідально будувати на піску. Всі ці будівлі будуть тимчасовими, будь-які випробування їх обов'язково зруйнують! Розбудовувати державу, проводити зміни та перетворення необхідно винятково на справжній скелі, на непорушному духовному фундаменті - вічних Божих цінностей!"Також було продемонстровано фільм "Метод Мартіна" про успіхи протестантських країн Європи.
Источник: https://censor.net.ua/ua/v461725
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору