EN|RU|UK
 Політика України
  3175  59
Матеріали за темою:

 Доходи Держбюджету значно зросли за рахунок детінізації та боротьби з корупцією, - Порошенко. ВIДЕО

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками вітчизняного й іноземного бізнесу зазначив, що макроекономічна і макрофінансова ситуація в Україні кардинально змінилася, а доходи Державного бюджету зросли за рахунок детінізації та боротьби з корупцією.

Про це повідомляє прес-служба АП, передає Цензор.НЕТ.
...
"Різко зросли доходи Державного бюджету за рахунок детінізації, за рахунок боротьби з корупцією. Це є яскравим свідченням того, що фінансові, тіньові потоки, які раніше живили корупціонерів і злочинців на сьогоднішній день нарешті заведені до Державного бюджету", - підкреслив Петро Порошенко.

Також читайте: З початку року держбюджет України перевиконано за доходами на 10,3%, - Держказначейство

Президент зазначив, що значно зросла питома вага ЕС у нашій зовнішній торгівлі, зокрема у 2009 році вона становила 25%, у 2014 році - 30%, зараз вона становить 40%.

Голова держави також наголосив, що в рамках політики децентралізації особливо зросли доходи місцевих бюджетів і видатки, які спрямовують на розвиток. В окремих територіальних громадах вони збільшились у 7-10 разів, зазначив він.

Президент нагадав про зростання мінімальної заробітної плати і, відповідно, зростання середньої зарплати в державі. Також було суттєво знижено ставку єдиного соціального внеску для роботодавців і скорочено кількість податків.

Читайте також: НАБУ розслідує 398 кримінальних проваджень

Очільник держави наголосив, що запроваджено прозорість витрачання державних коштів шляхом публічного доступу до всіх витрат Державного бюджету. Також він нагадав, що запроваджено систему електронного адміністрування ПДВ та єдиний реєстр відшкодування ПДВ.
Источник: https://censor.net.ua/ua/v455295
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору