EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  102456  444

 "Ти одружений?" - "Ні, ваша Високосте", - голова Таджикистану Емомалі Рахмон подарував наречену вчителю, який прочитав хвалебний вірш. ВIДЕО

Голова Таджикистану Емомалі Рахмон наказав місцевій владі знайти наречену, організувати й оплатити весілля сільському вчителю Саідшо Асророву, який прочитав йому хвалебний вірш.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Настоящее время це сталося 16 серпня під час поїздки Рахмона в кишлак Заргар Бохтарского району. Під час зустрічі з активістами Асрор підійшов до мікрофона і заявив, що "щасливий" нарешті побачити голову держави на власні очі.
...
Ти одружений? - Ні, ваша Високосте, - голова Таджикистану Емомалі Рахмон подарував наречену вчителю, який прочитав хвалебний вірш 01

"Я як молодий учитель відчуваю себе найщасливішою людиною, бо маю честь говорити стоячи перед вами, шановний Лідере нації", - заявив Асрор.

Після цього він прочитав на честь Рахмона складені ним особисто вірші. Оскільки зустріч транслювало таджицьке телебачення, про вчителя дізналася вся країна.

Емомалі Рахмон, вислухавши вірші, між іншим поцікавився у Саідшо, чи одружений він. А коли вчитель відповів, що ні, дав доручення владі Бохтарского району знайти вчителю наречену і допомогти організувати весілля.

Ти одружений? - Ні, ваша Високосте, - голова Таджикистану Емомалі Рахмон подарував наречену вчителю, який прочитав хвалебний вірш 02

Влада району виконали доручення президента з усім старанням і швидко засватали Асророву дочку його колеги, молоду медсестру.

При цьому сватати дівчину вирушила ціла делегація з працівників місцевих органів влади на чолі із заступником начальника відділу ідеології Бохтарского району. Сама ж наречена поставила перед перед нареченим лише одну умову - після весілля вона буде далі працювати.

Ти одружений? - Ні, ваша Високосте, - голова Таджикистану Емомалі Рахмон подарував наречену вчителю, який прочитав хвалебний вірш 03

Мати нареченої пізніше розповіла, що інші залицяльники були на цю умову не згодні. Але Саідшо заявив, що "Я теж вчився і працюю. Сім'я має будуватися на взаєморозумінні".

Весілля відбулося вже через 10 днів після виступу Асророва перед президентом, 27 серпня. Шлюби за домовленістю, коли наречений і наречена ледь знайомі або не знайомі взагалі, - не рідкість у Таджикистані, і часом такі весілля закінчуються трагічно. Але шлюб, організований на прохання президента, та ще й оплачений за рахунок держави, - явище неординарне і навіть унікальне. Таджицькі медіа широко висвітлювали свято.

Читайте також: 35 людей отруїлися під час весілля на Волині
Источник: https://censor.net.ua/ua/v453520
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору