EN|RU|UK
 Політика України
  5634  26

 Кіберполіція отримала від ОБСЄ 194 одиниці спецобладнання для протидії кіберзагрозам. ВIДЕО

У середу, 19 липня, в рамках проекту "Розвиток можливостей кіберполіції" представники Координації проектів ОБСЄ в Україні передали підрозділам кіберполіції Національної поліції України 194 одиниці спеціалізованої техніки.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент комунікації МВС.
"Ми дякуємо іноземним партнерам за підтримку, яку вони нам надають. І сьогодні ми заявляємо про черговий етап нашого співробітництва, про передачу спеціального цифрового обладнання для кіберполіції. Дуже важливо, що Україна впевнено інтегрується у світову боротьбу з кіберзлочинністю. Ці кроки ми робимо дуже швидко і дуже впевнено, адже і від нас залежить безпека в усьому світі та Європі", - заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Голова Національної поліції Сергій Князєв наголосив, що надана техніка дозволить швидше реагувати на кіберзагрози та запропонував фахівцям з-за кордону стати викладачами для майбутніх поліцейських.

Читайте також: Кіберполіція отримала близько 3 тис. звернень про атаки вірусу Petya.A

"Поліція тільки виграє, якщо наша взаємодія продовжиться. Можливо, ви будете зацікавлені долучитися до роботи з реформування поліцейської освіти. Не так давно я анонсував створення в Україні першої Поліцейської академії. І буду радий запросити фахівців з-за кордону як викладачів", - сказав він

У МВС зазначають, що з вересня 2016 року, на базі Харківського національного університету внутрішніх справ, працівники Департаменту кіберполіції проходили курси з підвищення кваліфікації. Курсантам довелося пройти не тільки складний попередній відбір, але і закінчити 760-годинне навчання і витримати 4 місячний курс підготовки.
Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії Джудіт Гоф зазначила, що 186 представників кіберполіції з гідністю пройшли всі навчання.


"Не можу не відзначити той факт, що 48% всіх курсантів отримали відмінні оцінки і тільки 3% поліцейських не змогли завершити цей курс. Ми бачимо позитивні зміни в реформуванні силового відомства України, адже серед наших учнів були жінки - і це дуже важливо! Ми раді, що у нас є можливість разом з Україною боротися проти кіберзлочинності", - зазначила посол.

Гоф підкреслила, що навчання в Харкові і тренінги, які відбулися в Києві з участю британських експертів, дозволили українським кіберполіцейським освоїти нові навички та вміння. Тому, нове обладнання допоможе застосовувати і закріплювати отримані знання в повсякденній роботі.

У МВС нагадали, що в рамках проекту "Розвиток можливостей кіберполіції" в березні 2017 міжнародні донори вже передали близько 130 позицій інформаційних і комунікаційних технологій Департаменту кіберполіції.
Источник: https://censor.net.ua/ua/v448374
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору