EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  81172  57

 Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Головна задача та відповідальність держави - надійний захист її громадян. Для забезпечення цієї задачі і був створений підрозділ поліції особливого призначення - "КОРД", який по праву став елітним підрозділом нової поліції.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час відвідання Тренінгового центру підготовки поліцейських підрозділів поліції особливого призначення "КОРД" (с. Віта Поштова Києво-Святошинського району Київської області), повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко доручив Турчинову запропонувати новий склад комісії з біобезпеки та біозахисту при РНБО

У своєму виступі О. Турчинов зазначив, що в умовах російської агресії, яка несе загрозу усьому Європейському континенту, "наше спільне завдання - побудувати сильну національну державу, яка примусить з собою рахуватись, зможе зупинити агресію і очистити свою територію". Він також зазначив, що всередині країни "піднімає голову озброєна організована злочинність".

"Кожен громадянин країни має почувати себе безпечно і впевнено, - додав Секретар РНБО України. - Тільки сильна національна держава забезпечить сталий соціально-економічний розвиток, надійний захист від зовнішніх і внутрішніх ворогів".

О. Турчинов привітав випускників із успішним завершенням курсів спецпідготовки. «Озброєні злочинці повинні знати і розуміти: коли працює "КОРД" - у них два варіанти - здатись або загинути", - заявив він.


У п'ятницю у Тренінговому центрі відбулася церемонія чергового випуску поліцейських підрозділу особливого призначення "КОРД", які були направлені на навчання з різних регіонів України. Навчання проводилось за методикою підготовки спецназу Адміністрації США з питань боротьби з наркотиками, спецназу Прикордонного патруля США та групи спеціального призначення дивізіону "Техаські рейнджери", Служби Маршалів США та за підтримки Уряду США.

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 01

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 02

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 03

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 04

З 10 січня 2016 року до теперішнього часу у Тренінговому центрі підготовлено 276 поліцейських підрозділів поліції особливого призначення, які продовжили службу в ГУНП м. Києва, Київської, Одеської, Харківської, Сумської, Житомирської, Рівненської, Донецької, Чернівецької, Закарпатської, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Сьогодні у Тренінговому центрі Секретар РНБО України О. Турчинов, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Посол США Марі Йованович відкрили об'єкт, який не має аналогів в Україні - шут-хаус - будівлю, призначену для підготовки співробітників правоохоронних органів до умов близьких вогневих контактів у приміщеннях, розташованих в житлових або промислових зонах, з метою відпрацювання доступу до приміщень та їх зачищень під час проведення спеціальних операцій. Об'єкт побудовано за зразками та з урахуванням досвіду будівництва аналогічних об'єктів для підготовки кращих спецпідрозділів поліції іноземних держав.

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 05

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 06

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 07

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 08

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 09

Його особливістю є те, що вперше спецпризначенці Національної поліції України зможуть відпрацьовувати групові прийоми з тактики дій у приміщені з використанням короткоствольної або довгоствольної вогнепальної зброї. На відміну від звичайних тирів під час тренувань поліцейські можуть вести вогонь не в одному, а в кількох напрямках одночасно, що дає змогу максимально наблизити тренування до реальних бойових умов зі звільнення приміщень від озброєних злочинців, відпрацювання вправ зі звільнення заручників.

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 10

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 11

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 12

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 13

Відкрито шут-хаус для відпрацювання спецпризначенцями прийомів зі звільнення приміщень від озброєних злочинців 14

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Для підготовки бійців КОРД за допомогою партнерів зі США побудовано сучасний навчально-тренувальний комплекс "кілер хаус", - заступник голови Нацполіції Руденко
Источник: https://censor.net.ua/ua/v438243
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору