EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  144721  487

 "Скотина тупа! Я тебе більше не знаю", - російський письменник Веллер влаштував дебош у прямому ефірі. ВIДЕО

68-річний російський письменник Михайло Веллер влаштував скандал у прямому ефірі радіо "Ехо Москви" після того, як ведуча Ольга Бичкова перервала його відповідь на запитання радіослухача про вибори у Франції.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, конфлікт почався на 10-й хвилині програми, коли Веллер сказав у відповідь радіослухачеві: "Якщо ти не читав програми її партії, якщо ти не читав програми Макрона, якщо ти не знайомий з процесами, що відбуваються, то ти бовдур і в тебе в голові вітер свище. І в цю пусту голову пропагандисти вклали готові думки".

Бичкова уточнила, що, можливо, той, хто поставив це запитання читав програми кандидатів, але Веллер відчитав її: "Будьте люб'язні мене не перебивати. Це мене збиває, дратує і заважає. Ви ведуча чи ви спотикач, затикач і заважач? Ви заважаєте працювати, а не допомагаєте".

Бичкова вислухала претензію з посмішкою і відповіла: "Ми ведемо діалог. Я слухаю далі".

"Це не діалог, це затикання. Я не потребував ніяких реплік. І не ставив ніяких запитань", - заперечив письменник.

"Але ми не знаємо, чи читав Федір програму?" - наполягала ведуча.

"Будьте люб'язні, не мордуйте мене, бо найкраще, що ви можете зробити, це мене не перебивати. Я не потребую вашої допомоги і попрошу не заважати мені. Я повторюю ..." - продовжив Веллер, однак Бичкова перебила його знову: "Я буду ставити запитання час від часу, вибачте".

Після цього Веллер схопив мікрофон, що стояв на столі, жбурнув його в бік, потім обома руками схопив чашку з водою і вилив її в сторону ведучої, як потім з'ясувалося, забризкавши окуляри. Жбурнувши чашку в сторону, через стіл на підлогу, він вийшов зі студії зі словами: "Скотина тупа! Я тебе більше не знаю".

...
Також читайте: "Ти нацист! Ти тут тепер бендериш?! Ти зараз із ноги отримаєш!" - бійка у студії росТВ через "німецьких і радянських фашистів". ВIДЕО


Источник: https://censor.net.ua/ua/v438176
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору