EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство, Фоторепортаж
  15035  291

 "Право на життя". У Києві відбувся марш за права тварин. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

У суботу, 22 квітня, 2017 року в столицях трьох країн - Польщі, Італії та України - відбулися масштабні марші за права тварин.

Як передає кореспондент Цензор.НЕТ, у марші взяли участь кілька сотень людей.

В акції брали участь: ОЗЖЗ "За життя" (м.Київ), БФ "Маленькі серця" (м.Київ), Міжнародна ліга захисту тварин (Україна-Італія), Польща для тварин - громадська законодавча ініціатива (Польща), Товариство захисту тварин (Г.Покровський) та інші.

"Щодня по ТБ, в соціальних мережах ми бачимо факти насильства і знущань над тваринами, щодня на вулицях наших міст відбуваються вбивства з особливою жорстокістю, а експлуатація тварин заради вигоди перейшла всі можливі межі. (...)
Садисти, вбивці повинні бути в тюрмах, а тварини мати нормальний захист від усіх загроз, які створюються людьми", - йдеться в заяві організаторів акції.
Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Цирк - в'язниця", "Це не смішно". У Києві відбувся мітинг проти використання тварин у цирку. ФОТОрепортаж+ВІДЕО


Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 01Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 02Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 03Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 04Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 05Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 06Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 07Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 08Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 09Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 10Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 11Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 12Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 13Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 14Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 15Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 16Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 17Право на життя. У Києві відбувся марш за права тварин 18

Источник: https://censor.net.ua/ua/v437351
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору