EN|RU|UK
 Політика України
  8280  42

 НАЗК у нинішньому складі не працюватиме. Я погоджуюся з людьми, які говорять, що треба звільняти, - Єгор Соболєв. ВIДЕО

Разом з тим, нардеп хоче, щоб був зрозумілий механізм відбору нового складу НАЗК, тому що гарантій, що він буде кращим, поки що немає. Також, Соболєв вважає, що Корчак хочуть зробити "цапом-відбувайлом", зокрема, через її принципову позицію у вирішальні моменти.

Про це заявив нардеп ("Самопоміч"), глава комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв після засідання цього комітету, на якому розглядалося питання діяльності НАЗК, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.
...

"У його (НАЗК. - Ред.) нинішньому складі воно (НАЗК. - Ред.) не працюватиме. Я думаю, що цих людей підбирали так, щоб вони не змогли працювати, тому що ми поки що не маємо ні урядів, ні президентів, які хочуть, щоб їхні декларації по-справжньому перевірялися", - заявив нардеп.
На його думку, в ситуації, що склалася, потрібно продовжувати вимагати результат від чинного складу НАЗК.

"Я хочу побачити результати перевірки декларацій топ-чиновників. Я хочу побачити результати перевірки декларації Президента. Представники нашого комітету дійшли висновку, що він порушив закон, подаючи декларацію за 2015 рік, коли не вніс іспанську віллу. В законі чітко вказано, що повинна бути задекларована вся нерухомість, яка контролюється, в тому числі через дочірні компанії. Я хочу бачити результати перевірки декларації міністрів, народних депутатів. Це повинно бути результатом. Я погоджуюся з людьми, які говорять, що треба звільняти, тому що якщо немає результату, треба звільняти. Не треба думати, що щось зміниться, не поміняється", - пояснив Соболєв.

"Але перед тим, як голосувати за закон про звільнення, я хочу зрозуміти, як будуть набирати наступників. Я ставив це питання Севастьяновій двічі. Вона як перший заступник міністра юстиції очолювала комісію, яка відібрала цей склад НАЗК. Які шанси, що приймачі не будуть такими самими. Це давня тактика клептократів, призначати цапів-відбувайлів, коли вже немає можливості продовжувати саботаж. Сказати: "А, ось Корчак винна". А які гарантії, що новий керівник тими самими людьми не буде ще гірший, ще більш залежний. Корчак, до її честі, у вирішальні моменти проявляла принциповість. Я думаю, що це одна з причин, чому її зараз хочуть зробити цапом-відбувайлом", - додав нардеп.
Источник: https://censor.net.ua/ua/v437231
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору