EN|RU|UK
 Політика України
  10433  107

 У нас однакові терміни щодо земельної і пенсійної реформ: один-два місяці, - Данилюк. ВIДЕО

У наступні місяць-два в Україні запрацюють земельна та пенсійна реформа.

Такими прогнозами поділився міністр фінансів України Олександр Данилюк в інтерв'ю "Голосу Америки", передає Цензор.НЕТ.
...

Український уряд сподівається на зростання української економіки до кінця року на 2%, - заявив міністр фінансів Олександр Данилюк, виступаючи перед американською аудиторією в Інституті Гадсона. І найбільшим поштовхом для цього є початок проведення земельної та пенсійної реформ, який може бути закріплено на законодавчому рівні найближчим часом. Через один-два місяці, - прогнозує міністр.

"У нас однакові терміни щодо земельній і пенсійної реформ. Ви знаєте, що ці реформи не робилися роками, зараз розробляються два законопроекти, робота над ними завершується і ми будемо готові подати їх у парламент. Можливо, і єдиним пакетом. Це також правильний варіант. Дві важливі реформи, і парламент їх повинен підтримати", - заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Напередодні віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко розкритикував статтю глави місії МВФ в Україні Рона ван Родена щодо пенсійної реформи. Статтю він назвав "маренням", а представника МВФ - "жахливим непрофесіоналом".

Колега Розенка, міністр Данилюк, назвав це особистою позицією віце-прем'єра. Він стверджує, що між українським урядом і МВФ відсутні непорозуміння.

"МВФ дуже добре розуміє суть пенсійної системи в Україні. Всі проблеми, які накопичилися роками. І те, що допоможе нам вийти з цієї ситуації, і вони готові нас підтримувати в реалізації цієї реформи", - говорить Данилюк. "Якщо є окрема думка у віце-прем'єр-міністра Розенка, це його позиція. Звичайно, ми будемо виходити з того, що повинна бути спільна позиція всіх членів уряду. Чого ми не будемо приймати як уряд, це компромісів, які не дають результатів", - додає він.

Український уряд вибирає ті моделі реформ, які вважає справедливими, а МВФ не нав'язує Україні ніяких умов, - переконує чиновник. Опонент земельної реформи в Україні Юлія Тимошенко напередодні заявила про намір провести референдум про зняття мораторію на дозвіл продавати землю сільськогосподарського призначення великим корпораціям і іноземцям. Міністр фінансів, виступаючи перед американськими експертами, назвав цю ідею популізмом.

"Я не здивований. І мене це не хвилює. Популісти завжди будуть намагатися грати свої ігри. Ми знаємо що, те, що ми робимо, це правильно для економіки. Люди такі, як вона, відповідальні за той становище держави, в якому ми зараз перебуваємо. Через неї ми були залежні від Росії стільки років через газ. Через неї деякі реформи, які могли бути втілені багато років тому, до цих пір не зрушили з місця. Так популісти роблять свої, а ми свої завдання, які повинні виконати", - говорить Данилюк.

Проведення пенсійної та земельної реформ в Україні - серед вимог Міжнародного валютного фонду до України для виділення їй чергового траншу кредиту. За словами міністра Данилюка, пенсійна реформа практично узгоджена з експертами МВФ, кілька питань залишаються відкритими стосовно земельної реформи.
Источник: https://censor.net.ua/ua/v437200
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору