EN|RU|UK
 Політика України
  3250  32

 Органи прокурорського самоврядування будуть сформовані протягом місяця, - Луценко. ВІДЕО

Генеральний прокурор України Юрій Луценко, коментуючи набуття чинності з 15 квітня закону "Про прокуратуру" в частині виконання положень про функціонування органів прокурорського самоврядування та кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, заявив, що органи прокурорського самоврядування в Україні будуть сформовані протягом місяця.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГПУ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Луценко про суть конфлікту з НАБУ: "У них немає можливості розслідувати всі справи, які їм повинні бути передані за законом"

"Зараз починається радикальна реформа в системі управління органів прокуратури в державі. Раніше Генеральний прокурор мав повноваження особисто, самостійно призначати на посади і знімати кого-небудь. Тепер усе змінюється - згідно з чинним законодавством, з 15 квітня я втратив диктаторські повноваження шодо призначення", - сказав Ю. Луценко на прес-конференції в Рівному.

За його словами, протягом місяця будуть сформовані органи прокурорського самоврядування.

Також читайте: Закон про приватну детективну діяльність легалізує "сірий ринок" розшукових послуг, - Геращенко

Крім того, Генпрокурор повідомив, що відповідно до закону відбудуться збори співробітників прокуратур усіх рівнів та центрального апарату, які виберуть делегатів для участі у Всеукраїнській конференції прокурорів, під час якої будуть обрані члени до Ради прокурорів України та кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Саме ці органи, підкреслив Ю. Луценко, формуватимуть кадрову політику - від заступників Генпрокурора до прокурорів району.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v436772
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору