EN|RU|UK
 Політика України
  5611  13

 "Ні - ручному перерозподілу маршрутів", - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Кілька десятків маршрутних таксі, а також близько 100 мітингувальників, заблокували територію біля будівлі Київської обласної державної адміністрації на площі Лесі Українки, 1, у Києві з вимогою відмови від зниження плати за проїзд і продовження договорів на обслуговування приміських маршрутів.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ з місця подій.


Відео: Олег Богачук для Цензор.НЕТ

Перевізники та активісти привезли кілька десятків маршруток під будівлю Київської ОДА. Мітингувальники вимагають відмовитися від зниження плати за проїзд і продовжити чинні договори на обслуговування приміських маршрутів.

Крім того, активісти вимагають оголошення недовіри першому заступнику голови Київської ОДА Олександру Савченку і в.о. начальника управління інфраструктури Олегу Манушевичу.

Після виступу організаторів перед мітингувальниками частина учасників акції пішла до будівлі РУВС, щоб повернути намет, який учора у протестувальників конфіскували правоохоронці.

Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 01

Мітинг перевізників під будівлею Київської ОДА.

Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 02Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 03Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 04Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 05Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 06Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 07Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 08Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 09Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 10Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 11Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 12Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 13Ні - ручному перерозподілу маршрутів, - перевізники Київщини мітингують біля облдержадміністрації 14

Фото: Олег Богачук для Цензор.НЕТ

Нагадаємо, вчора близько 70 маршрутних таксі заблокували територію біля будівлі Київської обласної державної адміністрації на площі Лесі Українки, 1, у Києві з вимогою відмови від зниження плати за проїзд, а учасники бойових дій попросили підтримати автоперевізників Київщини.

Нагадаємо, в середині січня проїзд у приміських маршрутках різко подорожчав, в середньому на 3-4 грн. Перевізники заявили, що це пов'язано з підвищенням мінімальної зарплати. Віце-прем'єр Розенко доручив Мінінфраструктури та місцевій владі жорстко реагувати на підвищення цін на проїзд. Він зазначив: "Ніяких підстав піднімати ціни на проїзд сьогодні немає". В результаті, Київська ОДА попросила перевізників обґрунтувати подорожчання проїзду в маршрутках. Після цього, ціни були знижені на кілька днів, але потім знову підвищилися. У підсумку, ОДА заявила про те, що врахує небажання перевізників обґрунтувати ціни на проїзд і знайти компроміс у питанні, і обіцяла провести відкритий конкурс на обслуговування приміських маршрутів.
Источник: https://censor.net.ua/ua/v435184
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору