EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  48374  195

 "Ми на третьому місці в рейтингу. Стенфорд і Оксфорд ніби попереду", - ректор МДУ збрехав Путіну про досягнення російської освіти. ВIДЕО

Ректор Московського державного університету імені М.В.Ломоносова Віктор Садовничий відверто перебільшив досягнення російської освіти під час зустрічі з президентом Путіним.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Садовничий заявив, що МДУ вперше посів третє місце в міжнародному рейтингу вишів.

"Вперше в історії російських університетів і навіть радянських зарубіжний рейтинг поставив нас на третє місце за затребуваністю випускників, тобто за якістю. Такого ніколи не було. Третє місце у світі. Стенфорд і Оксфорд попереду ніби", - заявив Садовничий.

Насправді, за даними рейтингу журналу Times Higher Education, Московський університет входить у список найкращих вишів світу, але посідає в ньому не третє місце, а 188-ме (станом на початок 2017 року).

Єдиний рейтинг, в якому МДУ посів третє місце, це опублікований першого грудня рейтинг університетів країн БРІКС. МДУ посів у ньому третє місце, поступившись двом китайським установам - університетам Пекіна і Цінхуа.

Нагадаємо, що БРІКС - це група з п'яти країн, в яку входять Бразилія, Росія, Індія, Китай, Південно-Африканська Республіка.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v422869
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору