EN|RU|UK
 Суспільство
  13633  80

 "У бюджетній сфері уряд не допустить переведення людей на скорочений робочий день і на неповні ставки", - Розенко. ВIДЕО

Уряд не допустить необґрунтованого переведення найманих працівників на неповні ставки у зв'язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати до 3200 грн.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в інтерв'ю Радіо Свобода.
"Відповідно до чинного законодавства, перевести людину на півставки або на 0,75 ставки - це не досить простий процес. Має бути чітка аргументація цього кроку. Але давайте не будемо забувати, що перевід на зменшену ставку означає меншу тривалість робочого часу і менше навантаження на людину. Тому якщо раптом десь, може, таке відбудеться, то людина має захищати свої права і говорити про те, що вона має відпрацьовувати рівно стільки, за скільки їй платять", - сказав чиновник.

Також читайте: Україна вже пройшла найнижчу точку свого падіння, - Розенко

"У бюджетній сфері - медицина, охорона здоров'я, соціальна сфера, культура - уряд не допустить переведення людей на скорочений робочий день і на неповні ставки. Ми взяли це безпосередньо під свій контроль. Зокрема, була створена на сьогоднішній день за дорученням прем'єр-міністра України комісія, яку очолив я як віце-прем'єр-міністр України, куди увійшли всі профільні міністри, куди увійшли представники Державної інспекції з питань праці, Державної фіскальної служби. Ми будемо щотижнево моніторити ситуацію в областях, особливо в перші три місяці, і будемо відстежувати буквально по кожній області ситуацію, що складається в навчальних закладах, в системі охорони здоров'я, щоб не допустити порушення прав працівників", - наголосив він.

"Немає жодних підстав сьогодні переводити працівників бюджетної сфери на скорочений робочий день. І ми цього не допустимо", - додав Розенко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v422679
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору