EN|RU|UK
 Суспільство
  7695  31

 "Дуже багато невідомих волонтерів. Плете вся Україна, а не один герой у Києві", - вийшов фільм про волонтерів, які виготовляють маскування для армії. ВІДЕО

З нагоди Дня волонтера ініціатива "Маскувальна сітка для армії руками волонтерів" презентувала фільм "Ті, що плетуть перемогу".

Про це в коментарі Цензор.НЕТ розповіла засновник ініціативи Олеся Корягіна."Ми хотіли показати, що плете вся Україна, а не один герой у Києві. Плетуть у містах і селах, просто не про всіх знають. Насправді це робота, яка дуже об'єднує людей. Українців, які піднялися і роблять щось для армії, більше. Зараз популярно розводити негатив, але ми хочемо наголосити на тому, скільки людей підтримують армію. Майже за два роки, поки ми плетемо, дійсно багато груп закрилися, але постійно відкриваються нові! Люди постійно приєднуються! Не було періоду, щоб у нас по всій Україні працювало менш як 120 груп", - зазначила вона.

Режисером фільму виступила Oxana Oxaniya. Вступний "Етюд" на прохання Корягіної написав Piano Extremist (Піаніст у балаклаві з Майдану). Також у фільмі звучать пісні Майдану та АТО Бориса Севастьянова і Христини Панасюк.

Вірші на початку і в кінці фільму читає дівчинка з Краматорська Віра Турлакова, 9 років.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ірина Геращенко - українським волонтерам: "Вибачте, що іноді держава реагує не так швидко, як ви"

Крім того, Корягіна повідомила про початок флеш-мобу, в якому координатори волонтерських груп будуть розповідати про невідомих помічників армії. Таким чином вона хоче показати, що в українців набагато більше віри в майбутнє, ніж негативу:

"Я прошу друзів розповідати про своїх меценатів. Особливо прошу розповідати про бабусь, які дивують кожен день. Вони в'яжуть, ріжуть, шиють, навіть дають гроші зі своєї пенсії. Дуже часто приносять гроші й не називають свого імені. Тобто дуже багато невідомих волонтерів. На екранах телевізора миготять одні й ті ж, нагороджують одних і тих же, а про звичайну бабусю Марію ніхто не знає крім тих, кому вона регулярно допомагає".

Корягіна опублікувала оновлений список груп по всій Україні, до яких може приєднатися кожен бажаючий плести маскування або шити одяг для воїнів.
Источник: https://censor.net.ua/ua/v417956
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору