EN|RU|UK
 Політика України
  299394  597

 Голова української делегації на саміті СНД Дорошенко змусив Путіна виправдовуватися за окупацію Криму. ВІДЕО

Посол України в Киргизькій Республіки Микола Дорошенко на засіданні Ради глав держав-учасниць СНД у Бішкеку вказав на незаконність анексії Криму в присутності президента Росії Путіна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Медведєв видалив у Twitter запис, де проговорився, що Крим не є частиною Росії. ФОТО

Виступаючи перед президентами, в числі яких був і Путін, Дорошенко вказав на особливу позицію України щодо двох пунктів порядку денного: головування Росії в СНД у 2017 році й перепису населення в країнах СНД, який планується на 2020 рік.

"З огляду на те, що Росія порушила норми міжнародного права й анексувала частину території України, сприяє військовому конфлікту на сході України, українська сторона не сприймає передачі головування", - заявив Дорошенко.

Те ж саме, додав Дорошенко, стосується й участі Криму в переписі. "Якщо під час перепису РФ проведе і врахує населення, яке проживає на території України, анексованої РФ, результати перепису ми вважатимемо нікчемними", - сказав він."Перше, що хотів би сказати, що Росія нічого не анексувала. Все, що сталося з Кримом - результат протиправних дій певних політичних сил в Україні, які довели справу до державного перевороту", - заявив він у відповідь на протест посла України в Киргизії Миколи Дорошенка з приводу головування РФ у СНД наступного року.

Також читайте: Ми не будемо торгуватися Кримом за хороше рішення щодо Донбасу, - Порошенко

Путін додав, що Крим "приєднався до Росії внаслідок волевиявлення людей, які проживають на цій території". Ця дія, за словами російського лідера, повністю відповідає міжнародному праву і статуту ООН, відповідним рішенням судів ООН з аналогічних питань, які є в практиці міжнародного суду ООН.

Путін також відповів на заяву Дорошенка про неприйнятність для Києва передачі головування в СНД наступного року Росії. Російський президент нагадав, що Україна не ратифікувала Статут СНД і не може претендувати на те, щоб вносити пропозиції в роботу структур Співдружності. "З приводу головування Росії в СНД. Як відомо, Україна, на жаль, не підписала й не ратифікувала Статут СНД і тому навряд чи може претендувати на те, щоб вносити свої пропозиції з приводу організації роботи цієї структури", - сказав Путін.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v406396
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вгору