EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  58522  291

 "Сталін не винен у репресіях, СРСР не нападав на Польщу, кількість ув'язнених у 37-му році зменшилася", - нова російська "правда" в шкільних підручниках РФ. ВІДЕО

У новому навчальному році в Росії з'явився новий міністр освіти Ольга Васильєва, а разом із нею і нові підручники з історії Росії - "виважені", "без складних питань" і з істотно спотвореними історичними фактами.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, новий підхід до формування історичних знань розкритикував журналіст телеканалу "Дождь" Павло Лобков, який зняв спеціальний сюжет про нові підручники.

Російський журналіст вказує на безліч невідповідностей і спотворень. За даними нових підручників, наприклад, дуже своєрідний вигляд має розділ Польщі чи захоплення Прибалтійських країн у 1939 році. Політика Сталіна називається "прагматичною і маневреною" і практично йдеться про те, що він не причетний до репресій у Радянському Союзі.

...

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Україна - це частина Росії, на тому ми й стоїмо": Росспівробітництво разом з "юними розвідниками" провело літній табір "для молодих співвітчизників" на Сумщині. ФОТО
Источник: https://censor.net.ua/ua/v404764
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору