EN|RU|UK
 За кордоном
  195693  771

 Путін про перегляд підсумків Другої світової війни: Тоді треба дискутувати і щодо Львова, і щодо Німеччини ... Хочете відкрити цей ящик Пандори - прапор у руки. ВIДЕО

Перегляд підсумків Другої світової війни означає "відкриття ящика Пандори".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив президент Росії Володимир Путін в інтерв'ю міжнародному інформаційному холдингу Bloomberg.

...

"Якщо комусь хочеться почати переглядати підсумки Другої світової війни, спробуймо подискутувати на цю тему. Але тоді потрібно дискутувати не про Калінінград, а в цілому про східні землі Німеччини, про Львів, який був частиною Польщі, і так далі, і так далі. Там є і Угорщина, і Румунія. Якщо комусь хочеться відкрити цей ящик Пандори і почати з ним працювати, - будь ласка, прапор у руки, починайте", - сказав він.

Кажучи про суперечки з Японією стосовно Курильських островів, Путін зазначив, що "японське питання виникло як наслідок Другої світової війни і закріплене в міжнародних документах, пов'язаних із наслідками Другої світової війни".

Читайте також: Путін: Одне з ключових завдань Росії - припинення депопуляції районів Далекого Сходу

Відповідаючи на репліку інтерв'юера про те, що в 2004 році Росія передала Китаю острів Тарабаров, президент РФ підкреслив, що ця територія відійшла КНР як наслідок переговорів, які тривали "протягом 40 років", і це питання не пов'язане з підсумками Другої світової війни.

"Частину території остаточно закріплено за Росією, частину території остаточно закріплено за Китайською Народною Республікою. Хочу підкреслити, що це стало можливим тільки - це дуже важливо - на тлі дуже високого рівня довіри, який склався на той час між Росією і Китаєм. І якщо ми доб'ємося такого самого високого рівня довіри з Японією, то і тут ми можемо знайти якісь компроміси", - сказав Путін.
Источник: https://censor.net.ua/ua/v404169
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
 
 
 
 
 
 вгору