EN|RU|UK
 Курйози, Суспільство, За кордоном
  58070  332

 "Іван Грозний - не дітовбивця. Його син помер, коли вони їхали з Москви в Петербург", - орловський губернатор Потомський "вразив" знанням історії Росії. ВIДЕО

У Москві під час обговорення питання про встановлення пам'ятника Івану Грозному в Орлі, губернатор Орловської області Вадим Потомський заявив, що Іван Грозний не дітовбивця і немає документів, що підтверджують цей факт.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Потомський заявив, що син Івана Грозного помер від хвороби під час поїздки з Москви в Петербург.

"Іван Грозний одного разу сказав: "Я винен у смерті свого сина, тому що вчасно не віддав його лікарям". Коли вони їхали, дорогою він захворів. Вони їхали з Москви в Петербург", - поділився своїми знаннями про Івана Грозного орловський губернатор і закликав історію пам'ятати і не дозволяти її нікому переписувати.

...
Скажемо про деякі недоліки "теорії орловського губернатора" про смерть сина російського царя. Справа в тому, що за часів Івана Грозного ніякого Петербурга і близько не було.
Іван IV, названий Грозним (1530-1584), - великий князь московський і всієї Русі з 1533 року перший цар всієї Русі. Санкт-Петербург був заснований царем Петром I 1703 року.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Гагарін нічого не зробив, він лежав", - чергове скандальне висловлювання російського співака Юрія Лози. ВІДЕОИсточник: https://censor.net.ua/ua/v398550
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору