EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  48658  118
Матеріали за темою:

 Шикарні маєтки київських суддів, - у рамках антикорупційного проекту PROSUD опубліковані перші дані. ВІДЕО безпілотника

Всеукраїнське об'єднання "Автомайдан" у рамках нового проекту PROSUD опублікувало відео нерухомості трьох київських суддів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ВГО "Автомайдан", на запису показані будинку судді Апеляційного суду міста Києва Дмитра Сокуренка, судді Апеляційного суду Київської області Миколи Авраменка, судді Київського апеляційного господарського суду Людмили Гарник.

...

"Згідно з декларацією судді Сокуренка, його дохід - це зарплата судді, будинок на Печерських пагорбах, актуальна ціна якого, за словами експертів, - 31 млн грн, або 114 річних зарплат Сокуренка. Крім будинку на Печерську, активісти також знайшли квартиру на вул. Івана Мазепи, якої немає в декларації. Сокуренко відомий тим, що саме він зняв арешт із коштів судді Вищого господарського суду Ємельянова - 13 млн франків", - сказала активістка "Автомайдану" Катерина Бутко.


Про суддю Авраменка Бутко повідомила, що задекларовані ним доходи в 2014 році - це майже 2 млн грн, при цьому зарплата становила 250 тис. грн. Будинок, який належить дружині судді, не внесений до декларації, оскільки вважається незавершеним будівництвом. У будинку помічено авто Toyota Sequoia. Незважаючи на те, що, крім цього будинку, родина Авраменка володіє двома квартирами в Броварах, у 2014 році суддя отримав 1 млн 711 тис. грн з бюджету за рішенням Європейського суду на придбання квартири в Шевченківському районі столиці. Крім нього, в 2008 році ще 17 суддів також отримало за рішенням суду кошти на придбання квартир у Шевченківському районі. Загальна сума виділених коштів з бюджету становить 31 млн грн. Авраменко успішно пройшов кваліфікаційне оцінювання.

Стосовно судді Гарник, то, за словами Бутко, за даними декларації, основний її дохід - це зарплата. Вона має будинок в Одесі на 355 кв.м, актуальна ціна якого - мінімум 500 тис. дол. або 57 її річних зарплат. Також, згідно з декларацією, у 2013 році Гарник поклала в банк понад 4 млн грн. Вона не змогла пояснити комісії у ході первинного кваліфікаційного оцінювання, звідки у неї ці кошти, йоцінювання не пройшла, але буде мати шанс пройти його через півроку. Гарник володіє також квартирою в Києві і двома квартирами в Одесі, одна з яких не задекларована.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Автомайдан" запустив новий проект із контролю над суддями PROSUD: на кожного суддю заводять досьє. ВIДЕО

Источник: https://censor.net.ua/ua/v397573
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору