EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  41041  191

 "Ми на літаку возимо своїх собак на виставки і захищаємо честь Росії", - дружина першого віце-прем'єра РФ Шувалова. АУДІО

Ольга Шувалова, дружина першого віце-прем'єра Росії Ігоря Шувалова, прокоментувала розслідування Фонду боротьби з корупцією (ФБК), згідно з яким подружжя витрачають 130 мільйонів рублів на рік на перельоти на приватному літаку. З них 40 мільйонів іде на перевезення собак Ольги Шувалової для їх участі в зарубіжних виставках.

Як повідомляє Цензор.НЕТ на Радіо Свобода, на пряме запитання про те, чи є в Ігоря Шувалова приватний літак, дружина віце-прем'єра відповідати відмовилася, але заявила, що її собаки беруть участь у міжнародних виставках, захищаючи честь Росії.

"Що ви хочете почути? Ви хочете почути, що ми на своєму літаку, задекларованому, возимо своїх собак на виставки. Між іншим, міжнародного рівня, захищати честь Росії", - сказала Шувалова.

...

Опозиційний політик Олексій Навальний на своєму сайті зазначив, що літак, на якому, за даними ФБК, літають Шувалови, не задекларований. На його думку, слова Ольги Шувалової підтверджують дані, викладені в розслідуванні ФБК. Розслідування ФБК ґрунтується на зіставленні даних про польоти бізнес-джета Bombardier Global і про участь віце-прем'єра в різних державних заходах, а також про проведення виставок собак породи коргі, розведенням яких займається його дружина. Крім того, як стверджують борці з корупцією, на цьому ж літаку Шувалов літає в Зальцбург, де в його сім'ї є маєток.

Також читайте: Окупанти вчили дітей знешкоджувати бомби в Севастополі: "Заряд бадьорості та позитивних емоцій отримав кожен учасник". ФОТО

Источник: https://censor.net.ua/ua/v397430
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору