EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  25759  22
Матеріали за темою:

 Ми бачимо схему легалізації Іванющенка за зразком того, як це зробив Портнов, - Бутусов. ВІДЕО

Екс- "регіонал" Юрій Іванющенко, відомий у широких колах як Юра Єнакієвський, намагається зняти із себе всі обмеження з переміщення та розпорядження своїми активами шляхом, яким скористався Андрій Портнов. Для підкріплення своєї заяви в одному з європейських судів йому необхідно підтвердження про роботу в Україні щодо відновлення його репутації.

Про це заявив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, після сьогоднішнього засідання Дарницького райсуду м. Києва за позовом Іванющенка про відновлення його честі і гідності.


"У справі ситуація така. Подано позов проти мене щодо захисту честі і гідності Юрія Іванющенка. Цей позов прийнятий до розгляду судом, незважаючи на те, що Іванющенко перебуває в міжнародному розшуку. Про що заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Проте, справу прийнято до розгляду. Важко було в це повірити, проте, це так. Сьогодні я отримаю матеріали справи. Вони будуть мені передані в установленому порядку. Раніше у мене цих матеріалів не було. Оскільки повідомлення (про судовий розгляд за позовом Іванющенка. - Ред.) я отримав, прочитавши газету", - розповів він.

Дивіться також: Розшукуваний Юра Єнакієвський не з'явився до суду проти "Цензор.НЕТ": засідання перенесено на 16 червня. ВIДЕО (оновлено)

"Стосовно Іванющенка ситуація така. Рішення судді Дніпровського райсуду м. Київ Миколи Чауса дозволяє зараз Іванющенку зняти з себе всі обмеження з пересування на території Європи. Згідно з цим рішенням, він отримує доступ до всіх своїх активів, а його ім'я повинне бути викреслено з усіх без даних щодо розшуку, затримання і доставки в правоохоронні органи України. Це рішення, на жаль, не оскаржено державними органами. Чомусь держава не поспішає його оскаржити. Ми бачимо, як у нас можуть призначати Генерального прокурора. Все відбувається дуже швидко. На жаль, у деяких питаннях правоохоронні органи, а це повністю відповідальність Генеральної прокуратури, проявляють просто неймовірну повільність і не поспішають вживати якихось заходів щодо оскарження рішення (судді. - Ред.) Чауса. Воно чинне". - додав журналіст.

"Начальник управління спецрозслідування Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк подав нову заяву до Печерського райсуду м. Київ з новим зверненням про оголошення Іванющенка в розшук, щоб він не був знятий з карти розшуку Інтерполу. Однак, сталася неймовірна подія. Колегія суддів Печерського районного суду з трьох суддів у повному складі відмовилася розглядати звернення Генеральної прокуратури України. Таким чином, рішення (судді. - Ред.) Чауса залишається чинним. Міністерство внутрішніх справ і відділення Інтерполу в Україні відмовилися підтверджувати, що Іванющенко знятий з розшуку. Навпаки, міністр внутрішніх справ заявив, що він (Іванющенко. - Ред.) і надалі перебуває в розшуку. Однак, достовірного повідомлення, яким чином і в якому стані зараз питання щодо розшуку Іванющенка, яке було б підтверджено штаб-квартирою Інтерполу в Ліоні, немає. За даними українського МВС, він перебуває в розшуку. Підтверджена інформація про те, що відбувається в Європі, наразі у нас відсутня. Думаю, швидше за все, що, звичайно, він залишається в базі розшуку Інтерполу, тому що, як правило, процедура зняття з розшуку передбачає згоду сторони, звідки був виданий запит. В цьому випадку, це бюро Інтерполу України. Його (згоди на зняття з розшуку Іванющенка. - Ред.) немає", - зазначив Бутусов.

Також читайте: Юра Єнакієвський подав до суду на Тетяну Чорновол: "Він мене ненавидить за те, що я розпалила інтерес до його особи". ДОКУМЕНТ

"Однак ми бачимо схему легалізації Іванющенка за зразком того, як це зробив Андрій Портнов. Андрій Портнов визнав недостовірною інформацію, на підставі якої проти нього подала позов Генеральна прокуратура України. Оскаржив, успішно, це рішення (про подання в розшук. - Ред .) в українському суді. А потім з цим рішенням звернувся в один з європейських судів країни свого перебування і виграв справу там. Тому в Європі, він (Портнов. - Ред.) вже не перебуває в розшуку. тобто, немає дії карти щодо його затримання і доставки в Україну. Аналогічне рішення (судді. - Ред.) Чауса дозволяє Іванющенку зробити те ж саме. Можливо, він це вже зробив. Або, напевно, це зараз у процесі. Він з рішенням (судді. - Ред.) Чауса, яке не оскаржене, може звернутися в будь-який європейський суд і сказати: "Дивіться, в Україні я вже знятий з розшуку. Мене вже не можна затримувати. Тому ви повинні зняти мене (з розшуку. - Ред.)". Я думаю, що для цієї схеми легалізації необхідний цей процес. Матеріали, які є в Інтернеті щодо Іванющенка, їх багато, і, я думаю, вони вирішили на моєму прикладі оскаржити їх. Показати, що ведеться претензійна робота. Тобто, також надати ці дані суду для того, щоб у рамках цивільного процесу в одному з судів, швидше за все, Франції або Монако, тому що в Іванющенка вілла в Монако, (я думаю, вони будуть подавати позов там) з нього (Іванющенка. - Ред.) зняли всі обмеження з пересування, за розпорядженням своїм майном і фінансовими активами", - припустив журналіст.
Источник: https://censor.net.ua/ua/v388649
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору