EN|RU|UK
 Політика України
  8148  109

 Послання Путіна Федеральним Зборам доводить, що він не збирається закінчувати війну з Україною, - Порошенко. ВIДЕО

Відставка російського уряду не має ніякого значення, адже вся влада в Росії належить і належатиме одній людині - Володимиру Путіну.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив п'ятий Президент України, лідер партії "ЄС" Петро Порошенко в інтерв'ю журналістам, коментуючи послання Путіна Федеральним Зборам і відставку російського уряду.

"Моя абсолютно тверда позиція - в Росії немає уряду, в Росії немає парламенту, Думи, немає Федеральних Зборів. Вся влада в руках однієї людини. Прізвище та ім'я цієї людини ви дуже добре знаєте. Тому відставка або призначення нового російського уряду мене зовсім не цікавить і не має цікавити українців", - сказав Порошенко.

Водночас він зазначив, що вчорашнє послання Путіна Федеральним Зборам потрібно дуже уважно проаналізувати.

"Я роблю висновки з цього послання, що Путін не збирається закінчувати війну з Україною", - підкреслив п'ятий Президент.

"Другий висновок - Путін збирається залишатися назавжди. У нього закінчується термін президентських повноважень, і мета вчорашнього послання - це зміни до Конституції, які тепер уже, коли президентом може бути не Путін, забирають у цього президента всю владу, переносять її для іншої посади. Я не знаю, як вона буде називатися - чи голова Державної ради, чи прем'єр-міністр, чи щось на зразок того, що сталося в Казахстані, але це буде одна людина - Путін", - сказав він.

"Все, для чого це робиться - для того, щоб зберегти владу в руках Путіна", - переконаний політик.

"Тому я раджу всім дуже ретельну увагу звернути на послання і на проєкт змін до Конституції Російської Федерації. Це несе прямі ризики і загрози нашій країні", - підкреслив Порошенко.

Лідер "ЄС" також зазначив, що в цих умовах Українська держава має об'єднатися, щоб гідно відповідати на виклики і ризики, з яких почався 2020 рік, а не так, як це робить нинішня влада.

"Я вважаю, що комунікаційна стратегія з початку року була бездарно програна, що ті перші кризові виклики, з якими зіткнулася нова влада - були програні. Над "Оманом українців" сміється весь світ. Я твердо переконаний, що цей час, коли повинні початися рішучі об'єднувальні кроки зі сторони чинної влади", - підкреслив Порошенко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3170264
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору