EN|RU|UK
 Політика України
  13500  277

 Ексглаву АП Райніна обрали головою харківської "ОПЗЖ": "Він не давав остаточно принизити нас, коли була націоналістична влада, і йому було дуже важко". ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Ексгубернатор Харківської ОДА, ексглава АП часів Порошенка Ігор Райнін був обраний главою харківського осередку "ОПЗЖ".

Про це пише місцеве видання Kharkiv Today, інформує Цензор.НЕТ.

27 листопада на призначення приїхав один з керівників платформи Юрій Бойко. Журналістів в офіс не пустили, назвавши захід закритим.

Ексглаву АП Райніна обрали головою харківської ОПЗЖ: Він не давав остаточно принизити нас, коли була націоналістична влада, і йому було дуже важко 01


До 14.00 в партійному офісі на Харківській набережній зібралися кілька десятків людей з партії. Зокрема, були помічені заступник голови осередку Олександр Дорожко, проректор ХНУРЕ Василь Россихін, член політради ОПЗЖ Ірина Давидова. У президії місця зайняли Райнін, Бойко і Андрій Спаський (глава обласної ОПЗЖ). Бойко взяв слово першим і фактично сказав, що Райнін був з опоплатформою давно, але раніше цього не можна було говорити.

"Мого друга, вже можу його так назвати Райніна Ігоря Львовича. Чому вже можу так сказати, тому що свого часу, коли він був при владі і займав позицію глави Адміністрації, це ми його вмовляли там залишитися. Він кілька разів поривався звідти піти, звільнитися, а ми його вмовляли там залишитися. Я зараз можу це сказати, а раніше цієї не було можливості, тому що єдиний в тій групі галичан, яка відстоювала інтереси Сходу України. Ось він разом з нами захищав у найскладніший час Харків, Луганськ, Донецьк і не давав остаточно принизити нас, коли була націоналістична влада, і йому було дуже важко. Я це бачив, бачив, як він хотів звідти піти назад до Харкова, тоді було простіше, але завдяки тому, що це треба було зробити, ми об'єдналися, незважаючи на те , що ми тоді були в опозиції. Він відстояв право Харкова і ось те, що ми вижили і вийшли з таким результатом, в тому числі його заслуга. Тому, дорогі друзі, так, як ви повірили нам на тих виборах, парламентських, президентських, я прошу підтримати кандидатуру. Хто за - прошу проголосувати", - сказав Бойко.

Ексглаву АП Райніна обрали головою харківської ОПЗЖ: Він не давав остаточно принизити нас, коли була націоналістична влада, і йому було дуже важко 02

Проти Райніна як глави харківської регіональної організації "ОПЗЖ" не проголосував жоден чоловік, кілька осіб утрималися. Слово взяв Райнін. Він дякував новому патрону, називав усіх товаришами і заявив про амбіції на вибори.

"Хочу сказати, що у нас попереду виборчий рік, вибори до місцевих рад. Це, напевно, найскладніша кампанія, тому що багатошарова, вона вимагає спільних чітких дій. Йти до людей, розмовляти з людьми нам вже немає, нам потрібно відновлювати промисловість, нам потрібно не дати можливість образити людей під час земельної реформи, так званої великої приватизації. До неї багато питань і низка ще моментів, пов'язаних у тому числі з транзитом газу і маса інших питань. Тут потрібно застосувати зусилля, відкинути ті чи інші амбіції і, ті чи інші, якісь інші моменти, об'єднуватися, йти, перемагати в місцеві ради, для того, щоб бути корисними, потрібними для звичайної людини, для пересічного українця. Можу вас запевнити, що всі мої сили і вміння, досвід будуть підпорядковані цій меті. У кожному з вас я бачу свого друга, партнера, товариша і ви мене теж не розчаровуйте. Дякую за підтримку, Юрію Анатолійовичу, спасибі ще раз", - сказав Райнін.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3162138
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору