EN|RU|UK
 Технології
  16078  153
Матеріали за темою:

 Випробування мобільних мінометів БАРС-8ММК пройшли в одній з військових частин. ВIДЕО

В рамках державного оборонного замовлення в одній з військових частин відбулися приймально-здавальні випробування мобільних мінометів БАРС-8ММК 4909 120 А. Зокрема перевірили їхні основні тактико-технічні характеристики, а також провели стрільби.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Армія Inform.

БАРС-8ММК - це система, яка дозволяє вражати різні за характером і типом цілі без безпосереднього контакту з противником, швидко і з високою точністю.

Основна складова ММК - автоматизована мінометна система калібру 120-мм. У неї входять система автоматичного розгортання-згортання і автоматизована система наведення й управління вогнем міномета. Це забезпечує відображення інформації на електронній карті, підготовку обчислених в автоматичному режимі установок для стрільби, ураження цілей і коригування вогню і контроль ефективності стрільби.

Випробування мобільних мінометів БАРС-8ММК пройшли в одній з військових частин 01

За рахунок автоматизації та інтуїтивності системи управління вогнем БАРС-8ММК обслуговує менший екіпаж порівняно зі звичайними мінометними системами.

До складу мінометної батареї на базі комплексу UKR-MMС входять: командування; взвод управління і розвідки; відділення розвідки з БПАК і засобами передового виявлення; відділення розвідки і коригування вогню; два мінометні взводи; три комплекси UKR-MMС; відділення підвезення боєприпасів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3150453
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору