EN|RU|UK
 Політика України
  7377  63

 "Національний Корпус" провів акцію-вимогу під стінами Верховної Ради. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У середу, 22 травня, під стінами Верховної Ради України відбулася акція протесту, організаторами якої виступили представники "Національного Корпусу". Метою акції було закликати народних депутатів внести зміни до Виборчого кодексу України – скасувати мажоритарну систему, знизити прохідний бар’єр з 5% до 3% та запровадити відкриті партійні списки на парламентських виборах. Утім, як стало відомо, Верховна Рада запропоновані зміни не підтримала.

Як передає Цензор.НЕТ, про це стало відомо з трансляції сьогоднішніх подій під Верховною Радою на каналі політичної партії "Національний Корпус" в YouTube.

За словами представників "Національного Корпусу", які сьогодні були присутніми на акції-вимозі, внесення відповідних змін до виборчого законодавства могло забезпечити довгоочікуване оновлення української політичної системи і дало б можливість потрапити до парламенту молодим та перспективним політикам.

"Ми тут сьогодні, щоб озвучити вимогу всього українського суспільства, всіх молодих незаплямованих корупцією політиків. Лише зміни до Виборчого кодексу могли дозволити молодим обличчям, за спинами яких немає олігархів і великих грошей, потрапити до парламенту. Саме тому зменшення прохідного бар’єру, скасування мажоритарної системи та запровадження відкритих списків було таким необхідним. Це був би шанс на формування нового парламенту з молодих, дієвих та амбітних. Однак, очевидно, представникам існуючого політичного режиму це не потрібно. Вони не зацікавлені в якісних змінах у країні і намагаються таким чином просто утриматися при владі", – заявили представники політичної сили.

У "Національному Корпусі" також підтвердили інформацію про намір брати участь у дострокових парламентських виборах.

"Ми реальними справами довели українцям свою дієвість. Ми показали, що здатні відстоювати інтереси України не тільки на словах. Тому так: "Національний Корпус" йде на вибори і зробить усе, щоб в Україні нарешті з’явилася нова політична еліта, яка буде працювати на користь країни і людей", – прокоментували у політсилі.

Національний Корпус провів акцію-вимогу під стінами Верховної Ради 01
Національний Корпус провів акцію-вимогу під стінами Верховної Ради 02
Національний Корпус провів акцію-вимогу під стінами Верховної Ради 03
Національний Корпус провів акцію-вимогу під стінами Верховної Ради 04
Національний Корпус провів акцію-вимогу під стінами Верховної Ради 05

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3128306
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору