EN|RU|UK
 Політика України
  2099  30

 Путін - глобальна загроза для всього світу. Хто цього не розуміє, той запрошує "русский мир" і зелених чоловічків до себе додому, - Парубій. ВIДЕО

Голова Верховної Ради Андрій Парубій переконаний, що російська агресія являє глобальну загрозу для всього світу, а тому головна мета світової спільноти - зупинити її.

Про це спікер заявив під час засідання парламенту, присвяченого п'ятій річниці з початку збройної агресії Російської Федерації проти України, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Путін - глобальна загроза для всього світу. Хто цього не хоче розуміти, хто не хоче цього визнавати, той насправді запрошує "русский мир" і зелених чоловічків до себе додому. Будь-яку дипломатію і бажання домовитись Путін розцінює як слабкість, якою намагається неодмінно скористатися на свою користь. Кремль розуміє тільки одну мову - мову сили, на жаль, але така реальність. І тому задля добробуту і безпеки всього світу наше завдання і наша головна мета - зупинити агресію", - сказав Парубій.

Він зауважив, що сьогодні, після п'яти років від початку нападу Росії на Україну, є очевидним, що зупиняти агресію Путіна потрібно не лише введенням санкцій, а й "організацією єдиної інтегральної протидії за всіма напрямками: військовим, економічним, енергетичним, дипломатичним та інформаційним".

"Бо російська агресія на сьогодні - це також інформаційна та енергетична експансія. Спочатку йде тривала масована підготовка інформаційними "буками" та "градами", а потім приходять російські танки. І наше головне завдання - зупинити Путіна і зберегти мир для нашої країни та всього світу", - пояснив Голова ВР.

За його словами, головною геополітичною метою Кремля є відновлення контролю над усім пострадянським простором і безпосередній вплив на весь світ.

"Уже в 2008 році ціллю Путіна була далеко не Грузія, що і підтвердили його подальші кроки. Це був його перший пробний камінь для випробування цивілізованого вільного світу на далекоглядність, міцність та єдність. Так і в 2014 році його метою було не тільки захоплення Криму, а всієї України - ключовий елемент для відновлення імперії, ключовий, але далеко не останній. Тому наші хлопці і дівчата на фронті добре знають, що вони захищають не лише свої сім'ї, свої міста і села, свою країну. Вони добре знають, що захищають увесь цивілізований світ", - підкреслив Парубій.

Спікер наголосив, що Українська держава та народ змобілізувалися та дали відсіч агресору, а не пішли на домовленості, тим самим капітулювавши перед ворогом.

"Ми дали бій. Українські добровольці прямо з Майдану рушили на передову і там разом із відродженими Збройними силами України зупинили російський наступ. У Харкові, Миколаєві, Запоріжжі, Херсоні, Одесі українці сказали "стоп!" спробам російської агентури разом із їхніми місцевими колаборантами окупувати всю південно-східну Україну. Це були трагічні, але водночас і величні дні для України", - додав він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3112549
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору