EN|RU|UK
 Політика України
  8677  313

 Захід не підтримував би Україну, якби вона була безнадійно корумпована, атакувала свій народ і не була демократичною, - Волкер. ВIДЕО

Захід продовжить підтримувати Україну, оскільки вона рухається в правильному напрямку і впровадила після Майдану більше реформ, ніж у попередні десятиліття. Якби країна була справді безнадійно корумпованою або недемократичною, цієї підтримки не було б.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив в інтерв'ю телеканалу Прямий Спеціальний представник Державного департаменту США з питань Україні Курт Волкер.

"Якби Україна була безнадійно корумпована, атакувала би свій народ, як це робив Янукович, якби вона не була демократичною, а інституції по факту не працювали, тоді б усі просто сказали: "Ми не можемо нічого зробити, це безнадійно або надто дорого"", - зауважив Волкер.

На думку спецпредставника США, натомість Україна зміцнює свої демократичні інститути, реформує економіку, намагається піклуватися про свій народ, підвищує темпи зростання, впроваджує систему соціального забезпечення та економічної безпеки.

"Мотивація Заходу, мотивація Сполучених Штатів і Європейського Союзу - це цінності. А конкретно - відчуття справедливості. І відчуття безпеки. Коли ми дивимося на Україну, ми бачимо країну, на територію якої вторглися. Території якої анексували. Ми бачимо людей, які намагаються побудувати сильне суспільство. Це та Україна, яку європейські країни та Сполучені Штати будуть підтримувати постійно" - пояснив Волкер.

Американський дипломат наголосив, що в минулому США вже бачили приклади невдалих змін в інших європейських країнах. Натомість він вважає, що Україна зараз перебуває на правильному шляху реформ.

"У питанні зміцнення національної ідентичності України, у запровадженні реформ, які вже призвели до зростання економіки, - за останні чотири роки після Майдану у всіх цих сферах було зроблено набагато більше, ніж за всі попередні десятиліття", - наголосив він.

Волкер вважає, що українці мають право вимагати і прагнути більшого, але необхідно визнати досягнення останніх років і те, що Україна нині поступово рухається у правильному напрямку.

"Україна має бути багатою, Україна має бути чесною, справедливою і передбачуваною країною. І люди мають право вимагати цього. Але якщо подивитися на всю історію України, то держава нарешті поступово рухається в правильному напрямку", - розповів спецпредставник США.

Він висловив переконання, що такий напрямок руху варто підтримувати й у майбутньому.

"Я думаю, що це і є тією важливою перспективою, яку варто підтримувати і на яку варто зауважувати", - додав Волкер.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3109177
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору