EN|RU|UK
 Політика України
  3905  54

 У 2019-му МВС запускає нові механізми соціального забезпечення поліцейських і рятувальників, - Аваков. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Підвищення заробітної плати, компенсація за наймання квартир і система фінансового лізингу на придбання власного житла - ось деякі механізми соціального забезпечення поліцейських і рятувальників, які будуть введені.

Про це 3 листопада повідомив міністр внутрішніх справ під час робочої поїздки на Буковину, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Нацполіції.

"Поліцейські та рятувальники – це ті структури, які є хребтом нашої державності, ключові учасники нашого державного розвитку. Для нас головне, щоб кожен був вмотивованим, поважав свою роботу та бачив перспективи розвитку", - звернувся до працівників Нацполіції та Держслужби з надзвичайних ситуацій Арсен Аваков.

За його словами, з початку 2019 року будуть введені в дію нові механізми соціального забезпечення.

"Рішенням КМУ ми підвищили заробітню плату для поліцейського та рятувальника на 30%. З першого січня мінімальна зарплата для працівника ДСНС становитиме дев’ять тисяч гривень, для поліцейського – 9,2 тисяч", - зазначив міністр внутрішніх справ.

Він сказав, що також із першого січня вводиться в дію механізм компенсації за винайм житла.

"Якщо ви орендуєте житло в районному центрі та не маєте власної квартири, держава, окрім зарплати, компенсує вам за винайм житла. Так ми допомагатимемо вашому матеріальному становищу. Також, якщо у вас є родина та діти, компенсація збільшуватиметься", - додав глава МВС.

У районному центрі компенсація за винайм становитиме від 1,9 тисяч до 2,9 тис. В обласному центрі від 2,9 тисяч до 4,3 тис.

"З наступного року ми також вводимо безпрецедентний механізм фінансового лізінгу. Що мається на увазі? Починаючи з другого року служби молодий патрульний поліцейський має право заключити договір іпотеки на двадцять років. У межах цього договору всі проценти щодо  нього сплачуватиме держава.

В проміжку з двох до п’яти років, якщо ви працюєте добре, держава списує з вас 10% загальної суми, 5-10 років – 20%, потім 30% і всього до 40% суми списуються державою. При народженні дитини - держава одразу спише 5% від суми. Народите другу – ще 5% спишемо", - повідомив Арсен Аваков.

Він запевнив, що механізм державного лізінгу працюватиме й для тих, хто вже давно перебуває на службі."Коли ми ухвалимо рішення  урядом, кожному з вас прийдуть роз’яснювальні листи щодо всіх доступних соціальних послуг. Це той базис, яким я хочу вас мотивувати", - додав міністр внутрішніх справ.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що соціальні гарантії працівників – найважливіше питання на шляху розбудови відомства.

"Раніше ми були державним озброєним органом, а тепер – сервісна служба. За три роки існування Національної поліції близько 20 тисяч громадян прийшли служити до нас. З 140 тисяч штатних посад, 20 тисяч з них – молодь, що сприйняла нашу реформу. Ми маємо забезпечити їх на належному рівні", - додав він.

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін подякував міністру внутрішніх справ за важливі кроки на шляху розвитку служби.

"Ми маємо нову техніку та підвищені робочі оклади , а також нові соціальні стандарти рятувальників. Попереду ще багато роботи, проте ми на правильному шляху", - сказав він.

Під час заходу міністр внутрішніх справ також відзначив 10 поліцейських та 10 рятувальників Буковини відомчими відзнаками МВС.

У 2019-му МВС запускає нові механізми соціального забезпечення поліцейських і рятувальників, - Аваков 01
У 2019-му МВС запускає нові механізми соціального забезпечення поліцейських і рятувальників, - Аваков 02
У 2019-му МВС запускає нові механізми соціального забезпечення поліцейських і рятувальників, - Аваков 03
У 2019-му МВС запускає нові механізми соціального забезпечення поліцейських і рятувальників, - Аваков 04
У 2019-му МВС запускає нові механізми соціального забезпечення поліцейських і рятувальників, - Аваков 05

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3094981
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору