EN|RU|UK
 Суспільство
  3944  6

 Одеський аеропорт здійснив ребрендинг напередодні відкриття нового міжнародного терміналу. ВIДЕО

Міжнародний аеропорт "Одеса" (ODS) представив ребрендинг, розробкою якого займалася креативна компанія Fedoriv (Київ). Оновлений візуальний стиль приурочено до відкриття нового міжнародного терміналу.

"Проблема 90% аеропортів світу - їхня безликість, - вважає засновник компанії Андрій Федоров. - Ми хотіли, щоб аеропорт Одеси став унікальним і передавав дух міста - морського, яскравого, космополітичного та дружнього", - цитує прес-служба аеропорту Андрія Федоріва, засновника компанії Fedoriv.

Новий бренд аеропорту містить відсилання до образу міста. "Основою комунікації став образ матері - гостиної та рідної, як і сама Одеса. Це місто, яке об'єднує сотні культур і гостинно відкриває світ для кожного - тому гостей зустрічає слоган "Мир вам!", який написаний різними мовами і став центром графічного патерна", - пояснює прес-служба аеропорту.

Директор аеропорту Павло Прусак зазначив, що новий бренд аеропорту повною мірою відображає готовність йти в ногу із часом, вдосконалюватися і відповідати високим очікуванням клієнтів.

Новий міжнародний термінал аеропорту "Одеса" зможе обслуговувати 1 тис. пасажирів на годину або близько 3 млн пасажирів на рік. Його площа становить понад 30 тис. кв. м, що відповідає п'яти футбольним полям. Тут буде чотири телескопічні трапи та 1300 паркувальних місць. У планах аеропорту - співпраця із 23 авіакомпаніями, які виконуватимуть прямі рейси з Одеси за 30 напрямками.

Міжнародний аеропорт "Одеса" входить до трійки найбільших аеропортів України. Його пасажиропотік перевищує 1 млн. пасажирів на рік. Аеропорт здатний приймати повітряні судна коду 4D та нижче, а також вертольоти всіх типів.

Одеський аеропорт здійснив ребрендинг напередодні відкриття нового міжнародного терміналу 01

Одеський аеропорт здійснив ребрендинг напередодні відкриття нового міжнародного терміналу 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3088343
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору