EN|RU|UK
 Київські новини
  8834  33

 Фірма-прокладка "Вейп Естейр" продовжить примусову евакуацію автомобілів у Києві за потрійним тарифом, - "Наші гроші". ВІДЕО+ФОТО

Фірма-прокладка "Вейп Естейр" продовжить евакуювати автомобілі в Києві за потрійним тарифом, через те, що обіцяний конкурс на нового перевізника не відбувся, оскільки на нього не прийшов жоден учасник.

Про це йдеться в розслідуванні програми "Наші гроші", передає Цензор.НЕТ.

...

У розслідуванні йдеться, що раніше з "Вейп Естейр" був укладений тимчасовий договір - всього на 2 місяці, однак він діє вже понад шість місяців.

22 серпня мав відбутися конкурс на обрання компаній, які будуть співпрацювати з МВС в питаннях примусової евакуації столичних автомобілів. За організацію примусової евакуації відповідає держпідприємство МВС "Інформ-Ресурси". Столичного перевізника на конкурсі мала вибрати київська філія ДП. Однак це вже четвертий у 2018 році конкурс, який там не відбувся ймовірно через те, що про його проведення було важко дізнатися, зазначається в матеріалі.

Як стверджують журналісти, під час підготовки до конкурсів ДП ​​МВС "Інформ-Ресурси" ігнорує електронні системи державних закупівель. Оголошення розмістили в газеті "Голос України", однак щоб знайти його, мало знати потрібний номер видання, потрібно ще й знайти дрібне повідомлення серед інших на одній зі смуг.

Фірма-прокладка Вейп Естейр продовжить примусову евакуацію автомобілів у Києві за потрійним тарифом, - Наші гроші 01
Фірма-прокладка Вейп Естейр продовжить примусову евакуацію автомобілів у Києві за потрійним тарифом, - Наші гроші 02

Зараз партнером ДП "Інформ-Ресурси" в столиці є ТОВ "Вейп Естейр", обрана в лютому 2018 року без конкурсу, за тимчасовим договором. Тому компанія зберегла монополію в Києві. Ця фірма збирає за повернення одного примусово евакуйованого автомобіля по 1560 грн, що втричі вище ринкових розцінок, заявляють журналісти сайту. Це може бути наслідком того, що компанія обрана партнером ДП МВС без конкуренції і не має власних евакуаторів, а наймає для цього інші компанії-перевізники.

Як з'ясувалося, перевізники отримують менше половини грошей з кожного рахунку. Решта залишається посереднику "Вейп Естейр" і перераховуються далі на низку маріупольських фірм, частина з яких мають з нею прямий зв'язок, стверджується в розслідуванні.

Зазначається, що якби конкурс таки відбувся, перемогти за його умовами могла б тільки компанія, яка може підтвердити наявність кваліфікованих працівників і евакуаторів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3087957
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору