EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2282  74
Матеріали за темою:

 Обслуговування зовнішніх боргів - серйозна проблема, тому попередні й майбутні бюджети розплачуватимуться за гріхи минулого, - Гройсман. ВIДЕО

Уряд України передав до Верховної Ради проект Державного бюджету на 2019 рік і починає серйозну бюджетну дискусію, мета якої - зробити важливий крок на шляху подальшого зміцнення економіки та розвитку держави.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду і розгляду державного кошторису в парламенті.

...

"Вкотре вчасно розпочинаємо серйозну і складну дискусію - формування проекту бюджету на 2019 рік. Уряд чесно підійшов до формування бюджету, виходячи з макропрогнозу, який є основою, а не складовою бюджету, і формуємо бюджет відповідно до доходів і видатків, які мають бути збалансованими", - сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що проект бюджету має чіткі пріоритети - зростання економіки, фінансування армії, збереження росту соціальних стандартів і вирішення проблеми накопичених боргів.

"У нас є серйозна проблема - обслуговування зовнішніх боргів. Це виклик для української держави. Тому бюджет 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 і наступних років буде розплачуватися за гріхи минулого", - зазначив Прем’єр-міністр.

За його словами, одним зі шляхів вирішення цієї ситуації є ухвалення законопроектів, які дозволять наростити обсяги інвестування в економіку і посилять промисловий потенціал. "Потрібно провести ще багато системних змін, щоб посилити довіру до України, - додав глава уряду. - І треба оберігати економіку від неправильних рішень, які можуть швидко розігріти її, а потім спровокувати обвал".

Так само, упевнений глава уряду, треба обережно ставитися до розподілу ресурсів і необґрунтованого збільшення видатків. "Ми несемо відповідальність за країну. Від гучних промов сильнішою Україна не буде. Ми маємо це розуміти, - сказав Володимир Гройсман. - Давайте поборемося за те, як люди будуть жити в нашій країні".

Прем’єр-міністр наголосив, що три складові його бачення розвитку держави - сильна армія, яка дає відсіч агресору, сильна національна економіка і ствердження демократичних цінностей через відповідальність влади всіх рівнів.

"Ми маємо передати нашу державу наступним поколінням кращою і сильнішою. Давайте віднесемо свої маленькі амбіції в сторону. Я закликаю всіх - бути чесними, говорити відверто. Ми починаємо бюджетний процес. Прошу, давайте започаткуємо нову традицію відповідальної, прорахованої роботи - без популізму і прицілу на наступні вибори. Мета зробити Україну сильною нас не роз’єднує, а навпаки", - наголосив Гройсман.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3087393
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору