EN|RU|UK
 Політика України
  899  14

 У голосуванні рішення за зміну кількості членів ЦВК були процедурні порушення, але консолідована позиція ВР дає можливість його "юридично відстояти", - Березенко. ВIДЕО

Нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Березенко вважає, що у зміні чисельного складу ЦВК було формальне порушення регламенту ВР, але результативне голосування за новий склад ЦВК показало консолідацію залу і це рішення можна юридично відстояти в суді.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Він зазначив: "Сьогодні пройшли ті кандидати, які пройшли всі перевірки, всі відповідні комітети, всі депутатські фракції. Я не вважаю, що хтось зараз із членів Виборчої комісії "наші", "ваші", "чужі". Вони всі кандидати від України і ми повинні пам'ятати, що вони даватимуть присягу, що від їхніх рішень залежатиме доля України на виборах президента України, парламенту України".

Він заявив, що це "шановні люди, які сім років будуть приймати і видавати посвідчення для тих осіб, які керуватимуть державою.

Також він їх привітав і побажав хорошої роботи.

Коментуючи ситуацію про те, що зміна кількісного складу ЦВК було проведено з процедурними порушеннями (не було визначено два тижні для внесення поправок - ред), Березенко підкреслив: "Є певні нюанси, але така практика існує, коли є терміновість прийняття тих чи інших рішень. Є процедура. Цю відповідальність взяв на себе Голова Верховної Ради і ми вважаємо, що цю позицію можна юридично відстояти".

На його думку голосування за кожного члена ЦВК близько 300 голосів показало консолідовану позицію залу. Він вважаєте, що ті, хто "подає апеляції і скарги в ті чи інші інстанції мають на це право. Будемо чекати рішення".

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3087280
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору