EN|RU|UK
 Суспільство, Шоу-бізнес
  2025  3

 Завтра "Хорея Козацька" дасть великий концерт із оркестром з нагоди виходу нового альбому. ВIДЕО

У п'ятницю, 14 вересня, гурт "Хорея Козацька" дасть великий концерт із оркестром з нагоди виходу альбому "De libertate".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, новий збірник музиканти, які часто виступали перед бійцями на передовій і підтримували українських воїнів, присвятили всім борцям за свободу.

"Це збірник стародавніх артефактів і сучасних пісень про Свободу особисту, індивідуальну і ще більше про Свободу громадянську, національну. Вони обидві неможливі одна без одної, обидві доповнюють одна одну. А боротьба за особисту свободу для українців часто, якщо не завжди була боротьбою за національну свободу", - йдеться в анонсі до презентації альбому.

В активі "Хореї Козацької" понад 200 пісень і музичних композицій, які охоплюють часовий простір Руси-України від середньовіччя, ренесансу, бароко, класицизму, романтизму, творів ХХ століття до сучасної України.

Як кажуть самі музиканти, вони "з благородною елегантністю запрошують слухача і проведуть його через століття культурних, пісенних, музичних традицій".

Кожен виступ "Хореї Козацької" - завжди маленьке відкриття світу. Чого варта тільки можливість почути таке розмаїття рідкісних музичних інструментів: старосвітська бандура, кобза, лютня, колісна ліра, скрипка, пандора, шалмей, корнет (цинк), лізард, шалюмо, басоля, фідель, дуда, перкусія, ціле сімейство сопілкових, барочна траверс флейта, віуела, барабан, бубон. Особливого звучання "Хореї Козацькій" надає унікальний, ні на що не схожий, голос соліста Тараса Компаніченка.

В альбомі, зокрема є пісня, присвячена загиблим в Іловайську, - "Дума про Савур-Могилу".

...

Будинок звукозапису Українського радіо (вул. Леоніда Первомайського 5В.)

19.00.

Купити квитки.

Завтра Хорея Козацька дасть великий концерт із оркестром з нагоди виходу нового альбому 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3086086
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору